Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ön kayıtlar başladı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ön kayıtlar başladı

Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Makine Teknolojisi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı alanlarında eğitim verecek olan Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ön kayıtlar başladı

 

Ücretsiz özel Anadolu teknik kolej eğitimi almak, iş bulmada öncelikli imkanlara sahip olmak ve üniversite eğitimine devam etmek isteyen gençlerin artık yeni bir tercihi var; Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Kocaeli Ticaret Odası’nın 118 yıllık tecrübesini, gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi’nin de işbirliğiyle 2015-2016 eğitim-öğretim yılında faaliyetlerine başlayacak olan Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ön kayıtlar başladı.

HEDEF ÖĞRENCİ PROFİLİ

Tecrübeli ve profesyonel eğitim kadrosuyla, çağımızın en gelişmiş eğitim ve öğretim sistemlerinin uygulanacağı, endüstriyel otomasyon teknolojileri, makine teknolojisi, mobilya ve iç mekan tasarımı alanlarında, son teknoloji ekipman desteğiyle eğitim verecek olan okulda, hedeflenen öğrenci profili; TEOG sınavından 380 ve üzeri puan alan öğrenciler. Kaliteli bir eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerle de yeteneklerini geliştirme fırsatı sunan okul, aile ve rehberlik eğitimleriyle de kariyer planlamasına farklı bir bakış açısı sunacak.

KAYIT TARİHLERİ

Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ön kayıtlar 6 Temmuz- 14 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek. 14 Ağustos- 4 Eylül 2015 tarihlerinde ise kayıt ve nakil süreci başlayacak. Ön kayıtlar Kocaeli Ticaret Odası’nda kurulan ön kayıt bürosundan yapılabileceği gibi, Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne de yapılabiliyor. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99