Kandıra güzelleşiyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kandıra güzelleşiyor

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in verdiği talimatlarla proje ekibinin hazırlamış olduğu park düzenleme çalışmalarında sona gelindi. Fen işleri müdürlüğünün yürüttüğü çalışmada yeşil alanlar arttırılarak doğa görünümü ilçenin merkezinde yaşatılmaya çalışıldı, oturma alanları genişletilerek banklar getirildi. Bu sayede vatandaşların yorulduğunda dinlenip soluklanacağı , sohbet etme imkanı bulacağı alanlar oluşturuldu.

ATMLERİN KANDIRA MERKEZİNE TAŞINMASINDAN HALK MEMNUN

Atmler eski belediye çay bahçesinden taşındı. Bu yenilik halkın gözünden kaçmadı. Park yapım çalışmalarına eklenen atmlerin merkeze taşınması vatandaş tarafından beğeni kazandı. Vatandaş değiştirilen atm noktalarına eskiye oranla daha kolay ulaşabildiklerini ve farklı banka atmlerinin getirilecek olmasıyla kolaylık yaşayacaklarını ifade etti.

 

BAŞKANIMIZ KANDIRAYA SAHİP ÇIKIYOR.
Kandıra’ya ilk girişte göze çarpan merkezin göbeğinde bulunan parkta yapılan görsel düzenleme vatandaşlar tarafından beğeni topluyor. Kandıra halkı yaptığı açıklamada “ Başkan Köken Kandıra’ya sahip çıkıyor, bu park eskiden çöplüktü. Şimdiki hali ise sağlık açısından ferah ve açık bir alan , ağaçlık gölgede serinliyoruz, çoçuklarımızla birlikte oturma imkanı buluyoruz diyerek başkanımızdan Allah razı olsun dileklerini dedi.

 

VATANDAŞ MEMNUN
Parkın değiştirilmesinden, estetik hale dönüştürülmesinden memnun olan vatandaş, başkanın verdiği hizmetlerin yanı sıra onlarla olan samimi içten diyaloğundan da memnun. Halk , dinleyen onların sorunlarıyla yakından ilgilenen saygı değer bir başkana sahip olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söylüyor. Şehir dışından Kandıra’ya gelen misafirler de insanların güleryüzlü olduğunu, çevre düzenlemeleriyle göze çarpan değişimlerin oluşturulmaya çalışıldığını gözlemlediklerini söyledi. Yaptığı güzel çalışmalar için belediye başkanını tebriklerini ilettiler.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99