Servis araçları konulsun - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Servis araçları konulsun

Özel dış mekan tasarımlarıyla göz dolduran MOBESKO Deco Life Vial Carden Aksesuar ve Bahçe Mobilyaları Mağaza Müdürü Osman Doğru, müşteriler için hafta sonları MOBESKO’ya servis aracı kaldırılması gerektiğini söyledi

Mobilya, beyaz eşya, ofis mobilyaları, halı gibi ürünleriyle evinizin tüm ihtiyacını karşılayabileceğiniz MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı; aksesuar, aydınlatma ve bahçe mobilyalarıyla da dikkat çekiyor. MOBESKO bünyesinde A/12 blokta 6 personel ile hizmet veren Deco Life Vial Carden Aksesuar ve Bahçe Mobilyaları Mağazası, birçok ürün kapasitesinin yanı sıra dış mekan ürünlerinde özel tasarımlarla öne çıkıyor.

 

AKSESUARDA ÖZEL TASARIM

Adnan Bayram’ın sahibi olduğu Deco Life Vial Carden Mağazası’nde aksesuar üzerine bulamayacağınız ürün yok. Ürünler ve özellikleri hakkında bilgi veren Mağaza Müdürü Osman Doğru, aydınlatma aksesuarları, duvar-masa üstü aksesuarları, bahçe mobilyaları, tamamlayıcı ürünlerin bulunduğunu, aynı zamanda salıncak, oturma grubu, masa-sandalye grupları ve aynalarda özel tasarım yapıldığını vurguladı.

 

BU ÜRÜNLER SOLMUYOR

8 yıllık sektör tecrübesi bulunan Doğru, “Ahşap gruplarımızda kişiye özel tasarım yapıyoruz. Her türlü hava koşullarına uygun, soğukta çatlamayan, güneşte solmayan dış mekan ürünleri mağazamızda mevcut. MOBESKO’da bulunan iki aksesuar mağazasından biri biziz. Ürünlerimizin kalitesiyle iddialıyız” diye konuştu. Doğru, MOBESKO hakkında da açıklamalarda bulundu.

 

MOBESKO’NUN GÜCÜ VAR

MOBESKO’da huzurlu bir ortamda çalıştıklarını belirten Doğru, “MOBESKO İzmit’in yükünü kaldırabilecek güzel bir site. Müşterilerin rahatını sağlayacak ayrıntılar düşünülmüş. Tek eksiğimiz tanıtım. Merkezi noktalarda, İzmit ve çevre illerde reklam çalışmalarımız çoğaltılabilir. MOBESKO’nun bunu kaldıracak gücü var. Cumartesi ve Pazar günleri Kocaeli’nin belirli noktalarından servis araçları kaldırabiliriz. Bu güzel bir hizmet olur” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99