Sevgililer ölü bulundu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Sevgililer ölü bulundu

Cebecide korkunç olay, genç sevgilinin biri ölü bulundu diğeri intihar etti.

Kandıra Cebeci sahilinde akıl kurcalayan iki ölüm gerçekleşti. Sabah saatlerinde ekipler, cankurtaran kulesinde bir gencin kendisini iple asarak intihar ettiğini tespit etti. Aynı ekipler ilerideki çadırda da bir genç kız cesedi buldu. Jandarma olay yerine gelerek incelemesini başlattı. Cankurtaran kulesine kendisini asan gencin adının Ziya Yağcı (18), çadırda ölü bulunan genç kızın ise sevgilisi Melisa Kolpar (17) olduğu öğrenildi. Gençlerin yaklaşık 20 gündür çadırda kaldıkları iddia edildi.

 

 

KIZIN VÜCUDUNDA DARP İZLERİ VAR

 Gençlerin sevgili oldukları, ölümlerin nasıl gerçekleştiği ise bilinmiyor. Fakat çadırda ölü olarak bulunan Kolpar’ın vücudunda darp izlerine rastlanmış olması, Ziya Yağcı’nın kendisini asmadan Melisa Kolpar’ı öldürmüş olabileceği ihtimalini doğuruyor. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından iki gencin cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Jandarma ekipleri geniş çaplı soruşturma başlatırken çevredekilerin de olayla ilgili olarak ifadeleri alındı.

 

 

HAYALİ OYUNCULUKTU

 Yakın arkadaşlarından edinilen bilgilere göre Melisa ile Ziya’nın çocukluktan beri arkadaş oldukları, ilerleyen yaşlarda da bu arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü öğrenildi. İki genç hayat doluydu. Melisa’nın hayali iyi bir oyuncu olmaktı. Bu nedenle de oyunculuk eğitimi aldı. Star TV’de ekranlara gelen Med Cezir ile Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizilerde ilk oyunculuk deneyimlerini gerçekleştiren Melisa daha sonra yine Star TV’de yaz dizisi olarak başlayan Tatlı Küçük Yalancılar’da kısa bir rol aldı. Ziya ise cast ajansına kayıt yaptırmasına rağmen dizilerde oynamak istemedi.

 

 

 

ÖLÜM YAZILARI PAYLAŞIYORDU

 Çadırda ölü olarak bulunan Melisa Kolpar’ın sosyal paylaşım sitelerinde sürekli ölüm ile ilgili yazılar paylaşması gözlerden kaçmadı. 13 Haziran gecesi “Öldüm” yazıp takipçileriyle paylaşan Melisa, yaklaşık 4 dakika sonra ise “Ölüm değil ise bizi ayıran. Yazık olmuş” cümlesini yazdı. Melisa’nın arkadaşları arasında sevilen biri olmasına rağmen ara sıra bunalıma girdiği de iddialar arasında yer alıyor. Ölümleri sonrası genç sevgililerin arkadaşları da büyük üzüntü yaşadı. Melisa’nın facebook sayfası, arkadaşlarının mesajlarıyla doldu taştı.


 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99