Mehmet Akif Yılmaz Karamürseldeydi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Mehmet Akif Yılmaz Karamürseldeydi

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Karamürsel'de ziyaretlerde bulundu.

Önceki gün Karamürsel'de bir dizi ziyaretlerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz ilk olarak Karamürsel'in Akçat Köyüne gitti. Akçat köyünde Ak Parti Akçat Mahalle Başkanı Abbas Çetinkaya'nın kayınpederinin cenazesine katıldı. Daha sonra vatandaşlarla hasbihal eden ve yapımı devam eden Akçat merkez Camide incelemelerde bulunan Yılmaz, daha sonra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. Ayrıca Belediye personelini de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

ESNAFA TEŞEKKÜR ETTİ
Karamürsel Belediyesi ziyaretinin ardından Karamürsel merkez esnafını ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, esnafa 7 Haziran seçimlerinde desteklerinde dolayı teşekkür etti. Karamürsel merkez esnafları da Yılmaz'a teşekkür ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirttiler.

 

KURUMLARI ZİYARET ETTİ
Esnafa teşekkür ziyaretinin ardından Karamürsel Kaymakamlığını ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, Kaymakam Ahmet Narinoğlu ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Ardından sırasıyla Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Karamürsel Emniyet Müdürlüğü, Karamürsel Başsavcısı'nı makamında ziyaret ederek kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel'i de makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Yılmaz, daha sonra Karamürsel'den ayrıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99