Başkan Hürriyet Kırkpınar’da kentimizi temsil eden pehlivanları tebrik etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Hürriyet Kırkpınar’da kentimizi temsil eden pehlivanları tebrik etti

Başkan Hürriyet Kırkpınar’da kentimizi temsil eden pehlivanları tebrik etti.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde İzmit Belediyesi adına mücadele eden pehlivanları yayımladığı mesajında tebrik etti .
 
Başkan Hürriyet mesajında şu ifadeleri kullandı: “Sevgili Sporcularımız ve Değerli Antrenörlerimiz, 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde İzmit Belediyesi adına mücadele eden değerli güreşçilerimizi ve onları büyük bir özveri ile çalıştıran hocalarımızı gönülden tebrik ediyorum. Oğuzhan Ünal, Barış Kemal Yiğit, Özgür Güreşen, Deniz Can, Sadık Akpolat, Metehan Yaylacı ve Furkan Güler, her birinizin gösterdiği azim ve kararlılık bizleri gururlandırdı.
 
Oğuzhan Ünal’ın çeyrek finale kadar yükselmesi, Barış Kemal Yiğit ve Özgür Güreşen’in 16’lık turda sergiledikleri üstün performans, Deniz Can, Sadık Akpolat, Metehan Yaylacı ve Furkan Güler’in destek küçük boylarında gösterdikleri mücadele, İzmit’in sporcularının ne denli güçlü ve yetenekli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.
 
Bu başarılarınızda büyük emekleri olan güreş takımının hocası Erdinç Yıldız’a ve güreşten sorumlu hocamız Bayram Güreşen’e de teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin liderliğinde sporcularımızın her geçen gün daha da güçlendiğini görmek bizler için büyük bir gurur kaynağı.
 
Her birinizin gösterdiği çaba, özveri ve mücadele ruhu, İzmit’in gençlerine ve tüm sporcularına ilham vermektedir. Sizlerle gurur duyuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Gelecek müsabakalarda daha büyük zaferler kazanacağınıza olan inancım tam. Hepinize en içten sevgi ve saygılarımla”

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99