Başkan Gökçe´ye Nezaket Ziyaretleri - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Gökçe´ye Nezaket Ziyaretleri

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelerek proje ve çalışmalarını paylaşıyor.

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelerek görüşmelerde bulunuyor. Başkan Gökçe bu kapsamda son olarak Gebze Kars, Ardahan, Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Baytöre ve Gebze Belediyesi CHP Meclis Üyesi Engin Sözbir, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Cuma Özdemir ve yönetimi, Kocaeli Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Bostancı ve yönetimi, Derince İmam Hüseyin Cem Evi Başkanı Gürsel Öner ve yönetimi, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi Başkanı İrfan Yoloğlu ve yönetimi, CHP Kocaeli İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Gülhanım Kara ve üyeleri, önceki dönem İl Yöneticisi Mehmet Demirtaş, Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği Başkanı Nuket Özcan ve yönetimi, BEM-BİR-SEN Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Gökkaya, yönetim kurulu üyeleri Volkan Şan, Yakup Mutlu Cihad Karagöz, Yüksel Demircan ve Derince Belediyesi Temsilcisi Özkan Işık  ile bir araya geldi.

 

BAYTÖRE VE SÖZBİR: Başkan Gökçe, Gebze Kars, Ardahan, Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Baytöre ve Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Engin Sözbir ile bir araya geldi.

 

BEMBİRSEN: Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe,  BEM-BİR-SEN Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Gökkaya ve yönetimini konuk etti.

 

DEMİRTAŞ: Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe ve önceki dönem İl Yöneticisi Mehmet Demirtaş karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

DİSİPLİN KURULU: Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe, CHP Kocaeli İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Gülhanım Kara ve üyelerini misafir etti.

 

HACI BEKTAŞ VELİ: Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi Başkanı İrfan Yoloğlu ve yönetimi, Başkan Gökçe’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

HARİTACILAR: Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Cuma Özdemir ve yönetimi, Başkan Gökçe’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

İMAM HÜSEYİN CEM EVİ: Başkan Gökçe, Derince İmam Hüseyin Cem Evi Başkanı Gürsel Öner ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.

 

MARMARA 1-2: Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği Başkanı Nuket Özcan ve yönetimi, Başkan Gökçe’ye nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

VETERINERLER: Kocaeli Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Bostancı ve yönetimi, Başkan Gökçe’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99