Sakarya Aquapark Sahura Kadar Açık - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Sakarya Aquapark Sahura Kadar Açık

Bölge turizminde havuz ve aquapark eğlenceleriyle dikkat çeken Sakarya Aquapark,Ramazan Ayı dolayısıyla gündüz başlayan eğlenceyi sahura kadar uzattı.

Adapazarı-Karaman Yolu üzerinde faaliyet gösteren işletmede Sabah 10.00’da başlayan mesai, sahur saati 03.00’a kadar sürüyor. İşletme ortaklarından Halit Baki, Sakarya Aquapark’ın gündüz hizmetlerine gece hizmetlerini de ekleyerek Ramazan Ayı’na özel menü ve gece havuz keyfini hizmete sunduklarını söyledi. Halit Baki : “Misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. İşletmemize gündüz giriş yapan bir misafirimiz, dilerse ek bir giriş ücreti ödemeden akşam da tesisimizden faydalanabilir, dilerse de sahura kadar havuz ve cafe hizmetlerimizle tatilini yapabilir” dedi. Ramazan’a özel iftar ve sahur menülerinin de olduğu işletmede, vatandaşların havuz başı sohbet yapabilecekleri, okey ve tavla oynanabileceği alanlar da hizmete girdi.

 

DENETİME TABİ TUTULUYOR
2014 sezonuna komple yenilenerek başlayan Sakarya Aquapark, Havuz temizliğinde yüksek filtrasyon sistemleri kullanmış.
Havuzlar, 1 saat 20 dakika içerisinde %100 olarak kendini temizleyebilme kapasitesine sahip ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından denetime tabi tutulmakta.
Hijyenden taviz vermeyen tesiste her Cuma günü bayanlar günü ve her Perşembe Halk günü olarak hizmet verilmektedir.

 

İZMİTE SADECE 45 KİLOMETRE
Sakaryalılar kadar başta İzmit olmak üzere çevre illerin de uğrak adresi haline gelen bölgenin en büyük aquaparkı adrenalin tutkunlarına multi slide, compactslide, kamikaze ve cadı kazanı olmak üzere 200 metre uzunluğunda dört adet kaydıraklı 750 metrekarelik havuz hizmeti sunarken aileler için de 2 adet çocuk havuzu ve 550 metrekarelik aile havuzunu da hizmete sundu. Ramazan menüleriyle iftar imkanı da veren tesis sabah 10.00’dan gece 03.00’a kadar açık olacak.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99