İyi Partiden Kocaeli'de Bir İstifa Daha - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

İyi Partiden Kocaeli'de Bir İstifa Daha

31 Mart yerel seçimleri sonrası İyi Parti Kocaeli'de eski yöneticilerden Birsen Özer Çulha zehir zemberek açıklamaları ile istifasını bildirdi.

Çulha yaptığı açıklamada ;
Yaklaşık 5 yıl önce üyesi olduğum, değişik birimlerinde görev aldığım, son birkaç aya kadar da yürekten inandığım, güvendiğim, İYİ Parti kimliğimi dün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım. 
 
Siyasi partilerin İlçe Teşkilatlarındaki kıymetli arkadaşlarımız, 1 kişiyi üye yapabilmek için, soğuk sıcak, yağmur çamur demeden fedakârca emek verdiler / veriyorlar.  
 
Genel Merkez seviyesindeki saygın (!) kişilerin gözlerini kör, kulaklarını sağır, eden, vicdanlarını karartan hırslarının, öngörüsüzlüklerinin, 
 
İl başkanlarının "VEFASIZ, KİBİRLİ, "teşekkür / özür kelimelerini kullanmaktan aciz, nezaketsiz, "yok sayma, görmezden gelme" konusunda master yapmış tavırlarının, 
 
İlçe Başkanlarının, "ben merkezci", kendi çıkarlarını, partinin başarısının önüne koymalarının, iletişimden yoksun davranışlarının, 
 
Ve İlçe teşkilatında görevli her bir arkadaşın da tüm bunların farkında olup, gerek düzenin bir parçası olmak, gerek işini gücünü sağlama almak adına sessiz kalacak kadar duyarsız oluşlarının, 
 
Üye standı başında saatlerini geçiren, partili kardeşlerimin emeğini yerle bir etmeye hakkı yoktur / olamaz / OLMAMALIDIR. 
 
Bu ve benzer sebeplerle bundan sonraki hayatıma, apolitik bir yaşam tarzıyla, kumsalda ayaklarımı uzatarak devam edeceğim. 
 
Siyaset  sürecinde tanıdığım oooonnca kıymetli arkadaşlarım, büyüklerim, kardeşlerim,  gönlümde, yanımda, en kötü ihtimalle de telefonumun diğer ucunda olacaklar. 
 
Sevgiyle kalın 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99