Başkan Kocaman, “Kartepe’de 142 bin 500 kişi kazandı” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Kocaman, “Kartepe’de 142 bin 500 kişi kazandı”

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Kocaeli genelinde en yüksek oy ile yeniden Kartepe Belediye Başkanı seçilen Av.M.Mustafa Kocaman, seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Ak Parti İlçe Binası önünde hemşehrilerini ve teşkilat mensuplarını selamlayarak, teşekkür konuşması yaptı. Başkan Kocaman “Kartepe’de142 bin 500 kişi kazandı” açıklamasında bulundu.

31 Mart Yerel seçim sonuçlarını AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı’nda takip eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Hayati Dilek, BBP İlçe Başkanı Ali Oktay, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve partililer eşlik etti.

 

Seçim sonuçlarının kesinleşmesi sonrasında parti binası önünde toplanan teşkilat mensuplarını ve destek veren hemşehrilerini selamlayan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Kartepemizde birlik ve beraberlik içerisinde kazandık. Önümüzdeki dönemde halkımızın bize verdiği mesajı iyi anlayarak yolumuza devam edeceğiz” diyen Başkan Kocaman, “Biz, hizmet ve eser siyaseti ile Kartepemizinhizmetkârıolmaya devam edeceğiz. Kartepemize kazandırdığımız eserler ile kalkındık, güçlendik. Kartepemizi daha da geliştirerek geleceğe sağlam ve güçlü adımlarla yürüyeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

KARTEPE KAZANDI

Başkan Kocaman, “Biz Kartepeyiz. Seçimlerde belediye başkan adayı olan tüm adaylara teşekkür ediyorum, demokrasi şölenimize katkı sağladıkları için. Biz biriz beraberiz. Kazanan Kartepe olmuştur.Bana oy veren, vermeyen, gönlünde başka bir aday olan tüm Kartepelihemşehrilerime ötekileştirmeden, ayrıştırmadan yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Sözlerine devam ederken “Bugün Kartepe için teşekkür günüdür” diyenBaşkan Kocaman, “Sizlerin desteğine çok teşekkür ediyorum. Bizleri bugünlere getiren,Kartepe’ye hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. Bizleri asla yalnız bırakmayan, gücüyle, desteğiyle her zaman yanımızda olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Şahin Başkanıma ve bugüne kadar görev yapmış tüm AK Parti İl Başkanlarıma teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Sami Çakır başta olmak üzere tüm milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakı bileşenlerimize, muhtarlarımıza, meclis üyelerimize, geçmiş dönem belde ve belediye başkanlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“Örnek liderliği ile eser ve hizmet siyaseti ile her zaman bizim yolumuza rehber olan, gücümüze güç katan Sayın Cumhurbaşkanımıza sonsuz şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Aileme, eşime, oğluma, teşkilatımızın her kademesindeki yol arkadaşlarıma, bir aile gibi olduğumuz ekip arkadaşlarıma, değerli basın mensuplarımıza destekleri ve güvenleri içinteşekkür ediyorum. Son olarak teveccühleri ile bir 5 yıl daha en güçlü şekilde Kartepemize hizmet etme fırsatını sağlayan tüm Kartepelihemşehrilerimizi, sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” açıklamasında bulundu. Başkan Kocaman’ın konuşması sonrasındacoşkulu kalabalığın meşale ve havai fişek gösterileri ve hatıra fotoğrafı çekimleri ile program sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99