Muhammet Öztürk ve Eşi Hatice Öztürk'den 5. geleneksel iftar programı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Muhammet Öztürk ve Eşi Hatice Öztürk'den 5. geleneksel iftar programı

Sanayici Muhammet Öztürk dostlarını iftarda buluşturdu, 250 kişiyle oruç açtı. DDC Makine , İMES'te fabrika kuruyor

DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk ve eşi Hatice Öztürk, beşincisini düzenledikleri iftar davetinde 250 misafiri ağırladı. Gebze Holiday in Hotel'de gerçekleşen iftara ; şirket çalışanları ve aileleri ile Öztürk çiftinin aile dostları katıldı. İftara siyasiler de büyük ilgi gösterdiler.

 

DDC MAKİNE AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Öztürk çiftinin misafirleri kapıda karşıladığı davette, grup adına selamlama konuşması yapan DDC Grup hukuk müşaviri Av. Cansu Kemer, DDC'nin yeni yatırımlarından bilgiler verirken , ihracat ağırlıklı üretime başlayacak olan DDC Makine fabrikasının önümüzdeki günler açılışının yapılacağını açıkladı.  Kemer, '' Bir çok değişik sektörde yatırımları ve operasyonları bulunan DDC Grup,  bölgemizin önemli mihenk taşlarından  birisidir. Ülkemize katma değer kazandırmayı, istihdam yaratmayı ilke edinen DDC Grup'un geleneksel iftarına katılımınızdan dolayı , DDC ailesi adına  hepinize teşekkür ediyorum. '' dedi.

 

KATILIM YOĞUNDU, SİYASİLERDE VARDI

İftar davetine ;  CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan adayı  Şevki Demirci, Çayırova Kurucu Belediye Başkanı Timur Koç, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Hasan Arabacı, MHP Çayırova önceki İlçe Başkanı  Fatih Kartal,  Ak Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi  Adayı Abdullah Yaşar,  İYİ Parti Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Kadir İkinci,  Sinop'tan  özellikle iftar daveti için gelen  iş insanı Murza Kaya , Şahin Kömür Madencilik A.Ş Genel Müdürü Cemal Esirci , Yeksan A.Ş  Genel Müdürü Nihat Caner, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun,  Gebze Birlik FK Başkanı Şener Yılmaz, Aldil Yapı Kurucusu İzzet Yıldırım 'ın yanı sıra iş, siyaset ve spor dünyasından davetli katıldı.  Milletvekili Çiler ile İYİ Parti adayı Şevki Demirci, misafirlerden yoğun ilgi görürken, her ikisi de masaları gezerek davetlilerle selamlaştı.

 

ÖZTÜRK : SİZLERLE KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Bünyesinde DDC Reklam, DDC Lojistik, DDC Enerji, DDC Makine ve HM Dış Ticaret şirketlerini barındıran DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk, iftar sonrası misafirlerine teşekkür etti.

Öztürk, '' Ramazan ayı bereket ayıdır. Sofralar paylaştıkça bereketlenir. Biz hem soframızı , hem gönlümüzü dostlarımıza açtık. Dostlarımızla beraber çok büyük bir aileyiz. Katılımından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık. '' şeklinde konuştu.

 

ÇİLER: GURUR DUYUYORUM

Diğer yandan davete katılan Milletvekili Nail Çiler'de iftar sonrasında memnuniyetini dile getirdi. Çiler , '' Muhammet Öztürk kardeşimin iftarında bulunmak bizim  içinde onur oldu, Allah kabul etsin. Çok değer verdiğim bir kardeşimdir. İş dünyasındaki başarılarını, yatırımlarını gördükçe gurur duyuyorum. '' dedi.

 

DEMİRCİ : PROĞRAMIMI BIRAKTIM, GELDİM

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demici ise, Öztürk'le olan dostluğunun çok eskilere dayandığını, iş hayatındaki başarılı yatırımlarını duydukça mutlu olduğunu belirtirken,                       '' Malum , Pazar günü seçim var. Çok yoğun tempoda çalışıyoruz, teveccüh görüyoruz. Buna rağmen Muhamet Öztürk'ün daveti gelince , proğramımı değiştirdim, buraya geldim. '' şeklinde duygularını dile getirdi.

DDC Grup'un  geleneksel gelen iftar davetine , grubun  iş yaptığı şirket temsilcileri de yoğun ilgi gösterdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99