Köksal Ayabakan kızını evlendirdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Köksal Ayabakan kızını evlendirdi

Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan'ın biricik kızı Rabia Ayabakan hafta sonu düzenlenen tören ile Muhammed Ayabakan ile evlendi. Çiftin nikahını Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin kıydı

Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan, biricik kızı Rabia'yı evlendirmenin mutluluğunu yaşıyor. Pazar günü İstanbul'da gerçekleşen nikah merasiminde, Rabia ve Muhammed Ayabakan çifti, bir ömür boyu birlikteliğe "evet" dediler. Ayabakan çifti'nin nikahını Pendik Belediye Başkan Kenan Şahin kıyarken, milletvekili adayı Alim Erdemir, Başkan Danışmanı İbrahim Ciminli, Nurettin Beşinci ve Gazeteci Sevda Türküsev  de nikah şaidi oldu.

 

Nikaha çok sayıda bürokrat, gazeteci, siyasetçi ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri katıldı. Köksal Ayabakan'ın Pendik Belediyesi'nden ve Başiskele Belediyesi'nden mesai arkadaşları da nikahtaki yerini aldı. Nikahtan sonra duygularını paylaşan  Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan, "Uzaktan ve yakından teşrif ederek, kızının mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan, akrabalarına, komşularına, arkadaşlarına ve gönül dostlarına teşekkürleriini sunu.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Burhanettin Buksu - 16 Haziran 2015 11:45
Allah Mesut bahtiyar etsin mutlulukları daim olsun gençlerin inşallah
KAMİLE - 15 Haziran 2015 23:38
Allah mesut etsin başkanım bir yastıkta kocasınlar

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99