Kartepe Eşme'de Selahattin Kaplan muhtar adayı oldu. - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kartepe Eşme'de Selahattin Kaplan muhtar adayı oldu.

Kartepe'nin güzide ve turistik yerleşim bölgelerinden olan Eşme mahallesine yörenin tanınmış simalarından Selahattin Kaplan muhtar adayı olduğunu açıkladı.

" Eşme için değişim zamanı " sloganıyla yola çıkan Kaplan, mütevazi kadrosuyla seçildiği taktirde doğup büyüdüğü Eşme'ye başarılı işler yapacağını ifade etti.

 

Eşme'nin sorunlarını bildiğini ve eksiklerin giderilmesi için canla başla çalışacağını vurgulayan Selahattin Kaplan; " birbirinden değerli aza adaylarımızla birlikte doğup büyüdüğüm mahalleme hizmet etmek için yola çıktık. Siz değerli büyüklerimin, kardeşlerimin, ablalarımın oylarına talibiz. Bize vereceğiniz destekle Allah'ın izni ile göreve geldiğimiz taktirde sizleri asla mahçup etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Eşme'de doğup Eşme'de büyüdüm, çocukluğum ve gençliğim burada geçti. Yıllardır mahallemizin bir esnafı olarak imkanlarım gücünde sizlere hizmet etmeye çalıştım. Yeni fikirler yeni başlangıçlardır.

 

31 Mart yerel seçimlerinde mahallemize daha faydalı işler yapabilmek ve sizlere daha yetkili hizmet edebilmek adına muhtarlığa aday oldum. Sizlerin de desteği ile Eşme mahallemizi daha iyi bir geleceğe taşımak istiyorum. Mahallemizin siz değerli sakinlerinden destek bekliyorum " dedi.

 

Selahattin Kaplan kimdir; 1973 Eşme doğumlu olan Selahattin Kaplan evli 2 çocuk babasıdır. Kendisi esnaf olup nakliyelicilik yapmaktadır.

FF

Aza adayları; Metin Çelik, Elveda Sert, Serkan Derin, Ahmet Tangül, Necmi Öztürk, Mustafa Eşlik, Sunay Koç ve Emre Akcan...

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Eşmeli - 10 Mart 2024 17:17
Mecit külüğ muhtarla yola devam dicez bu secimde inşallah diğer muhtar adaylarına basarilar
Ryn - 10 Mart 2024 00:58
Mecitle yola devam herkese basarilar
Kartepeli - 06 Mart 2024 21:26
Başarılar. Yolun açık olsun KAPLAN
Saffet - 06 Mart 2024 20:56
Muhtarim

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99