Hürriyet’ten teşekkür ziyaretleri - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hürriyet’ten teşekkür ziyaretleri

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet seçimlerden sonra durmadı ve milletvekili adaylığı sürecinde diğer ilçelerde canla başla çalışan aday arkadaşlarını ziyaret etti.

CHP Genel Merkezi tarafından Kocaeli’den birinci sıra milletvekili adayı olarak gösterilen Fatma Kaplan Hürriyet, ilerleyen süreçte diğer milletvekili adayları ile birlikte koordineli olarak çalıştı.  İlçelerde düzenlenen programlarda milletvekili adayı arkadaşlarının yanında yer alan Hürriyet, seçimlerin ertesinde de arkadaşlarını unutmadı ve aday arkadaşlarına çat kapı ziyaretlerde bulundu.

FİKİRLERİ ANKARA’DA OLACAK

İlk olarak Gölcük’te Milletvekili adayı Turan Dumlu’yu ziyaret eden Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, ‘ağabeyim’ dediği Dumlu ile beraber hem Kocaeli hem de Türkiye siyasetini konuştu. Daha sonra Derince’de Sabriye Gülşah Şahin’in evine konuk olan Hürriyet, Gebze’de Rasim Meriç ve Kemal Nişancı’ya da sürpriz ziyaretlerde bulundu. Yol arkadaşlarını unutmayacağını ve daima istişarelerde bulunacağını ifade eden Fatma Kaplan Hürriyet, “Seçim sürecinde hep beraber çalıştık, birbirimizin fikirlerine önem verdik. Seçimden ziyade insan kazanmayı önemsedik. Kendileri benim ve Kocaeli için çok değerli insanlar. Fikirleri her zaman Ankara’da benimle beraber olacaktır. Hiçbir zaman Kocaeli ve milletvekili adayı arkadaşlarımla bağımı koparmayacağım. Diğer aday arkadaşlarımı da ziyaret edeceğim” açıklamasında bulundu.     

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99