Aday Adayı Muhammet Kurtuluş'u Yağmur Çamur Durdurmuyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Aday Adayı Muhammet Kurtuluş'u Yağmur Çamur Durdurmuyor

AK Parti Körfez Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kurtuluş yağmura rağmen seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kurtuluş’a 7 den 70 e herkes ilgi gösteriyor.

Körfez ilçesinde bulunan bütün mahalleleri gezmeye devam eden Kurtuluş esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor


AK Parti Körfez Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kurtuluş , söz verdiğimiz gibi sıkmadık el dokunmadık kalp, girmedik gönül bırakmayacağız dedi. Kurtuluş ayrıca biz Körfez halkımızın dertleri ile dertlenmek için, sevinçlerini paylaştığımız gibi üzüntülerini de acılarını da paylaşmak için aday olduk, bizler makam sevdalısı değiliz körfezimize hizmet etmenin şerefi ve mutluluğu yeter dedi.

 

Ak Parti Körfez Belediye başkan Aday Adayı Muhammet Kurtuluş esnaf gezilerinin haricinde ev ziyaretlerinde de bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da “Bugün bize kapısını açan körfez’li hemşerilerimize minnettarım şeklinde ifade kullandı.
kurev
Kurtuluş , dün ilçesindeki Samsun Güney, Yeni yalı ve Barbaros mahallesindeki tüm esnafların elini sıkmıştı. Bugün ise . Gittiği heryerde sıcak karşılanan Kurtuluş gördüğü ilgiden memnun.

 

Kurtuluş 31 Mart yerel seçimleri için var gücümüz ile çalışıyor ne yağmur ne fırtına bizi bu sevdadan vaz geçiremez dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99