MHP'nin Etkili İsmi Hüseyin Keleş Aday Adaylığını Açıklıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

MHP'nin Etkili İsmi Hüseyin Keleş Aday Adaylığını Açıklıyor

MHP Kocaeli'nin önde gelen isimlerinden, geçmiş dönem MHP İzmit teşkilat başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Keleş İzmit belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığını açıklayacak.

İzmit belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığını açıklayacak olan Kocaeli siyasetinin sevilen ismi Hüseyin Keleş yaptığı açıklamada tüm dava arakadaşlarını ve dostlarını cuma akşama izmit ilçe binasında yapacağı adaylık açıklamasına beklediğini belirtti.

 

İşte Keleş'in o açıklaması ;

 

Milliyetçi Hareket Partisi İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığımı Cuma akşamı saat 18'de MHP İzmit İlçe başkanligimizda İlçe Başkanım sayın Kemal Okur'a başvuru evraklarını teslim ederek Açıklama yapacağım. Tüm dava arkadaşlarım ve yanımızda olmak isteyen gönüldaşlarım devetlidir.

 

Aslen Samsun'lu olan Hüseyin Keleş evli ve 3 çocuk babası, 1001 süpermarket  ve 1001 emlak adlı iş yerlerinin şletmeciliğini yapmakta.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Akademik - 18 Kasım 2023 13:50
Hüseyin bey; çok çalışkan kişiliği, ulusal değer bilinci ve yardımsever karakteri ile kesinlikle İzmit e katkı sağlayacaktır. Rabbim yardımcısı ve yolu açık olsun inşallah
Hakan Turan - 13 Kasım 2023 17:36
Hayırlı olsun MHP izmitte kim taşın altına elini koyacaksa onlar girsin
Mehti özkoç - 13 Kasım 2023 17:35
Hayırlı uğurlu olsun, üç hilal her zaman dalgalanacak inşallahrn
Ercan Taşkın - 13 Kasım 2023 16:01
10 yıl önce izmit'e para aklamak için gelmiş parayı nereden kazandığı belli olmayan izmit'i tanımayan İzmitli olmayan adamları meclis üyesi yapın ondan sonra da hizmet bekleyin

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99