Kılıç, dadaşlardan destek istedi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kılıç, dadaşlardan destek istedi

Körfez Erzurumlular Derneği, Türk Parti ve onun milletvekili adayı Abdulcelil Kılıç’ı ağırladı. Türk Parti Adayı Kılıç hemşerilerinden destek ve oy istedi

ZİYARETLERİ SÜRDÜRDÜ

Türk Parti Kocaeli milletvekili adayı Abdulcelil Kılıç Kocaeli’de ki  hemşeri derneklerini son güne kadar gezmeye devam etti. Dün ,  Körfez Erzurumlular Derneğini de ziyaret eden Abdulcelil Kılıç, dernek başkanı Yavuz Göğdemir ve hemşerileri ile bir araya geldi. Dernek başkanı Yavuz Göğdemir Kılıç’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diledi.  

 

DESTEK İSTEDİ

Abdulcelil Kılıç ise konuşmasında “Kocaeli ve Körfez ilçe de en çok Erzurumlu var bir çok ilçemizde sizler gibi hemşeri derneklerimi ziyaret ettim, onlar da sizler gibi sağ olsunlar manevi desteklerini esirgemedi. Bu gün burada şahsıma gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ederim. İnanıyorum ki yeni kurulan partimiz gün geçtikçe daha da güçlü bir parti olacak. Önümüzdeki yerel seçimler ile birlikte iddialı bir parti olarak sizlere yeniden geleceğim. Geleceğin iktidar partisi Türk Parti olacak. Destekleriniz ve kabulünüz için teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99