Kocaeli Maraşder İştişare Kurulu Toplantısına Yoğun Katılım - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Kocaeli Maraşder İştişare Kurulu Toplantısına Yoğun Katılım

İlimizin en etkin hemşehri derneklerinden biri olan Kocaeli Kahramanmaraş tanıtma ve yaşatma derneğinden önemli toplantı. Kocaeli Maraşder iştişare kurulu Toplantımızı vadi İzmit'te bulunan Kebapçıda gerçekleştirdi.

Kocaeli Kahramanmaraş tanıtma ve yaşatma derneği başkanı Enis Göçer yaptığı açıklamada ;
06 Şubat Asrın Felaketinden aylar sonra Kocaeli MARAŞDER İSTİŞARE KURULU Toplantımızı gerçekleştirdik.
Maraş Dernekler Federasyonu Başkanı Uğur Yinanç, Kocaeli Baro Başkanımız Av.Mehmet Gül,Kocaeli Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl müdürü Ahmet Kırılmaz abimiz, Emk.Tuğgeneral ve Akademisyen Kazım Dalkıran, Prof.Dr.Nezihi Köprübaşı, Prof.Dr. Alparslan Okur, Akademisyen Ali Sarıbıyık, Ahmet Bilgiç, Derince Jandarma Komutanı Gökhan Kızıltaş,İş Adamı Haluk Tozcu, Sıla Kafe Abbas Dağ, Sistem Bilgisayar Mustafa Kara,İş Adamı Taha Şanlısoy, İş Adamı Mehmet Ali Gök, İş Adamı Hacı Veli Sabancı, İş Adamı Mehmet Keleş,İş İnsanı Mehtap Özbey, İş Adamı İsmail Beşen,  Abdullah Acar bey, İş adamı Okan Avşar, İş Adamı Necmi Şahin, İş Adamı Eyüp Gökmen Filinte, İş Adamı Serkan Doğan, İş Adamı Bahattin Türk, Dernek yöneticilerimiz , Başkan vekilimiz Hüseyin Cıcık, Fatih Gül ,Genel Sekreter Davut Çevik ,Yazar Rabia Karagöz, İsmail Karatut, Ramazan Doğan, İsmail Ramazanoğlu’na Tüm katılımcılara Teşekkür ediyoruz.
 
06 Şubat Depremleri sonrası Ülkemizin ve Bizlerin yaşadığı acının tarifi yok. Her birimiz yakınlarımızın ve bölgemizin acısıyla büyük imtihanlar geçirdik.
Ama biliyoruz ki bu süreç Bizlere hep yineleme ve yenileme heyecanı içerisinde olmamızı öğretti.
Yaşadıklarımız, umudun her kayboluşunda yeniden doğuşun sihirli şafağı oldu…

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ali Kılınç - 01 Ekim 2023 22:22
Kocaeli çok etkin. Başkan donanımlı ve ekibi iyi. Kafatascı ve adamcılık yok profesyonel çalışıyorlar. Helal olsun kalite kendini belli ediyor.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99