Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, kendisini ziyaret eden konukları ile istişarede bulunarak projelerini paylaşmaya devam ediyor.

ÜÇ GÖRÜŞME DAHA

Derince’ye birbirinden değerli projeler kazandıran Başkan Aygün, istişareye verdiği önem doğrultusunda toplumun dinamikleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Kent genelinde sık sık esnaf ve vatandaş buluşmaları gerçekleştirerek, sivil toplum kuruluşları ile toplantılar yapan Başkan Aygün, görüşmelerini sürdürüyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün bu kapsamda kendisini ziyaret eden konukları ile üç önemli görüşme daha gerçekleştirerek, hem istişarede bulundu hem de önümüzdeki süreçte yapılması planlanan projelerini paylaştı.

 

ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET

İlk olarak Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Federasyonu Başkanı Alican Kazgan ve Başkan Yardımcısı Sadrettin Aksoy, Başkan Aygün’ü ziyaret ederek 5 Ekim tarihinde gerçekleşecek federasyonun tanıtım toplantısına davet etti. İkinci görüşmede Gebze Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü Öğrencileri Burak Akçay, Enis Talha Sünetci, Sevil Ay ve İrem Atay' ile bir araya gelen Başkan Aygün, öğrencilere katılacakları İnsansız Hava Aracı Yarışması’nda başarılar diledi. Başkan Aygün, son olarak Cumhurbaşkanlığı Ses Sanatçısı Recep Alper Çevirel'i makamında konuk etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99