Özel Pınar Onur Meslek Edindirme ve Mesleki Gelişim Kursu Açıldı. - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Özel Pınar Onur Meslek Edindirme ve Mesleki Gelişim Kursu Açıldı.

22 yıldır sektörde hizmet veren Pınar Onur İzmit’te bu kez eğitim kurumu açtı. Cumhuriyet Caddesinde kadınlara yönelik kalıcı makyaj, cilt bakımı ve protez tırnak gibi hizmetler veren Pınar Onur Güzellik Merkezi bu kez aynı sektörde eğitime yöneldi.

DİDEM ÖZİRİ

Haber
DİDEM ÖZİRİ

Yahya Kaptan Mahallesinde hizmete giren Pınar Onur Meslek Edindirme ve Mesleki Gelişim Akademisi Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı eğitimler vererek sektöre elemanlar yetiştirecek. Güzellik sektöründe çalışmak ya da hizmet vermek isteyenlerin bu akademide alacağı eğitimler kendilerini yeni meslek sahibi yapacak. Firma sahibi Pınar Onur açılış sonrasında yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
 
“Amacımız sektörümüze genç, bilinçli ve eğitimli personeller yetiştirmek. Yaptığınız işi bilerek yaparsanız başarılı olursunuz. Bizim sektörümüz sürekli gelişen ve talep gören bir sektör. Akademimizin Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı kurslarına katılanlar bu sertifikaları ile kendilerine mekan açıp insanlarımıza hizmet verebilecekler. Akademimizde kalıcı makyaj, protez tırnak, cilt bakımı, güzellik uzmanlığı ve bu sektördeki diğer branşlarla ilgili eğitimler vereceğiz.
EEEEEEE
Onun için bu akademiyi önemsiyoruz. Her zaman söylerim ‘Boynuz kulağı geçer’ dileğimiz odur ki bu sınıflardan çok yetenekli öğrencilerimiz mezun olup, sertifikalarının hakkını vererek bizi gururlandırsın. Öyle olacağına da en ufak bir şüphem yok. Akademimizi ve kurslarımızı ilk kez duyanları bir kahve içimlik sohbetlere bekliyoruz. 22 yıldır sektördeki tecrübelerimizi öğrencilerimizle paylaşacağız. Bu vesile ile açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyor, hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 HHHHH
Özel Pınar Onur Meslek Edindirme ve Mesleki Gelişim Akademisi kurs kayıtları 25 Eylül itibariyle başladı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99