İyi Parti Genel Başkanı Hastaneye Kaldırıldı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

İyi Parti Genel Başkanı Hastaneye Kaldırıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ağır viral enfeksiyon geçirmesi nedeniyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

DİDEM ÖZİRİ

Haber
DİDEM ÖZİRİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in son durumuyla ilgili bilgi veren İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, ''Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in 25 Eylül Pazartesi yapılacak Başkanlık Divanı toplantımız ve 26 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek Eskişehir programımız ilerleyen bir tarihe ertelenmiştir.'' dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hastanede tedavi altına alındı. Alınan bilgiye göre, ateş, kusma, ağrı ve halsizlik şikayetiyle Ankara'da bir hastaneye başvuran Akşener'e viral enfeksiyon teşhisi konuldu.

 

VİRAL ENFEKSİYON GEÇİRDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener rahatsızlandı. Viral enfeksiyon geçiren Akşener'in pazartesi ve salı günkü programları iptal edildi. Yapılan kontrollerinde enfeksiyona bağlı olarak kan değerleri yüksek çıkan Akşener, tedbiren hastanede müşahede altına alındı. Akşener'in genel sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

 

"PARTİDEN AÇIKLAMA ,PROGRAMLARI ERTELENDİ"
Akşener'in son durumu hakkında bilgi veren İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu şunları söyledi: "Kamuoyumuza. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in viral bir enfeksiyon geçirmesi sebebiyle yarın (25 Eylül Pazartesi) yapılacak Başkanlık Divanı toplantımız ve 26 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek Eskişehir programımız ilerleyen bir tarihe ertelenmiştir. Saygılarımızla."


ESKİŞEHİR BAŞKAN ADAYINI AÇIKLAYACAKTI
Akşener 26 Mayıs'ta Eskişehir'e giderek partinin Büyükşehir ve Odunpazarı belediye başkan adaylarını açıklayacaktı.

 

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU'NDAN "GEÇMİŞ OLSUN" TELEFONU
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener'i telefonla aradı. Akşener'den sağlık durumu hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

OCAK AYINDA DA RAHATSIZLANMIŞTI
Öte yandan Meral Akşener, kalp çarpıntısı şikayetiyle ocak ayında da hastaneye kaldırılmıştı. Tetkiklerinde sorun tespit edilmeyen Akşener, 1 gün hastanede kaldıktan sonra taburcu edilmişti. Kaynak sondakika.com

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Çaycı Cemil - 25 Eylül 2023 00:26
Beter olsun

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99