Bahadır ve İpek Bozkaya Çiftinin Oğulları Bora ve Aras'a Görkemli Sünnet - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Bahadır ve İpek Bozkaya Çiftinin Oğulları Bora ve Aras'a Görkemli Sünnet

Bahadır ve İpek Bozkaya çiftinin oğulları Bora ve Aras, Başiskele’de düzenlenen dillere destan sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Pirellide çalışan Bahadır Bozkaya ve Yapı Kredi Bankası üssünde görevli İpek Bozkaya  çiftinin oğulları, emekli Saim Bozkaya ve emekli Osman Ölmezin torunları Bora ve Aras  Başiskele sahilde bulunan Tetri Şavi de dillere destan bir sünnet töreni düzenlendi.

83

İlk olarak gündüz saatlerinde Topçular mahallesi Narinli sokaktaki evlerinin önünde yapılan eğlence sonrası konvoy ile İzmit sokakları turlandı.

 

O anları gören vatandaşlar alkışlarla eşlik etti. Akşam saatlerinde ise Kocaelinin incisi Başiskele sahilde bulunan  Tetri Şavi kır düğünü adlı Restaurant salonunda düzenlenen törene ailenin sevenleri ve yakınları Bora ve Arası yalnız bırakmadı.

TAKI

 

Düğün başından sonuna herkes için son derece keyifli ve neşe içinde geçti. Bahadır & İpek Bozkaya çifti gecede tüm davetlilerle tek tek yakından ilgilenerek içten misafirperverlik örneği gösterdiler. 

 

KALABALIK

 

 

Düğünde metrelerce takı kuyruğu oluştu. Davetliler, kuyruğa girip önce anne babayı kutladı, sonra "kral koltuğu"nda oturan çocukların yanındaki takı sandığına hediyelerini bıraktılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

damla d. - 11 Eylül 2023 12:20
muhteşem bir düğündü özellikle düğün çıkışı çok konuşuldu tüm davetliler olarak hayran kaldık annenin zarafeti gözlerimizi kamaştırdı çok zevkli seçimler yapılmıştı anne babayı tebrik ediyor evlatlarıya huzurlu mutlu bir ömür diliyorum

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99