Bakan Işık, Körfezlilere Metro sözü verdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Bakan Işık, Körfezlilere Metro sözü verdi

Ak Parti körfez İlçe Teşkilatı’nın Yarımca Mimar Sinan Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun aşılışına Katılan Bakan Işık, yaptığı konuşmada Körfez’den Cengiztopen Hava Alanına kadar metro yapacaklarını müjdeledi

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı ilçenin en büyük mahallelerinden biri olan Mimar Sinan Mahallesi’nde seçim bürosu açtı. Açılış mitinge döndü. Kalabalık bir katılım gören açılışa Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran. Ak Parti Milletvekilli Adayı Cemalettin Kaflı, Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve Ak partili yöneticiler ile mahalle sakinleri katıldı.

 

MEHTER TAKIMI İLE
Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı tarafından Mimar Sinan Mahallesi’nde düzenlenen açılış etkinliği cadde üzerinde yürüyüşle başladı. Yürüyüşe mehter takımı da eşlik etti. Mimar Sinan Cami önünden başlayan yürüyüş açılışın yapılacağı büroya kadar yürüyen grup arasında belediye başkanı İsmail Baran, Milletvekili adayı Cemalettin Kaflı ve ilçe başkanı Osman Badem’de vardı.

 

KALABALIK GRUP
Kalabalık bir grubun katılımıyla gerçekleşen açılış programında ilk konuşmayı Ak Parti Körfez Belediye Başkanı Osman Badem yaptı. Körfezlileri selamlayan Badem, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. İsmail Baran’da konuşmasında yapılan hizmetlere dikkat çekti. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise muhalefetin verdiği vaatleri eleştirdi. Muhalefet partilerinin sadece vaat vermekle yetindiğin söyleyen Ceyhan, bol bol alkış aldı.

 

BAKAN SÖZ VERDİ
Açılışta son olarak konuşan Bakan Fikri Işık, gördüğü kalabalıktan memnun kaldı. Uzun bir konuşma yapan Işık, “Körfez’den Cengiz Topel Hava alanına kadar metro yapacağız. Çalışmalara başladık. Körfez Devlet Hastanesi’ni büyüteceğiz ve daha iyi hizmet verecek şekle getireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99