Koah Hastasını 3. Kata Verdiler, Yine de Oyunu Kullandı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Koah Hastasını 3. Kata Verdiler, Yine de Oyunu Kullandı

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci turu için oy verme işlemi, Türkiye genelinde saat 08.00 itibarıyla başladı. Her sene yapılan hatalar bu senede devam etti. Bir çok hasta ,hastalığını bildirmesine rağmen okullarda en üst katlarda oy kullandı.

Kocaeli''de koha hastalığından dolayı nefes alma zorluğu çeken Mikrima Doğan, İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce ambulansla getirildiği okulda 3. kata verilmesi nedeniyle zorda olsa oyunu kullandı.

 

AMBULANS İLE GELDİ

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasında Kocaeli`nin İzmit ilçesi Topçular Mahallesi`nde yaşayan ve koah hastalığı nedeniyle nefes almakta zorluk çeken Mikrima Doğan, yakınlarının talebi üzerine İl Sağlık Müdürlüğü`ne bağlı sağlık ekiplerince ambulansla evinden alınarak oy kullanmaya götürüldü.

 

Topçular  ilk öğretim Ortaokulu`nda 3. kat 1232 numaralı sandıkta oyunu kullandı

ıııı

DURUMUNU BİLDİRDİĞİMİZ HALDE 3. KATA YAZMIŞLAR
Yakınlarının yardımı ile 3. kata çıkarak oy kullanmaya gelen vatandaş "Oyumu kullandığım için memnunum. Allah hayırlısını versin inşallah. Memleketimiz için en iyisini diliyorum,  dedi.
 
Mikrama Doğan'ın yakınları ise ' biz kendisine evden çıkma dediğimiz halde; hayır oyumu kullanacağım dedi Eğer ambulans olmasaydı oy kullanmaya gelemezdik. Fakat en azından yetkililer 1. katta ki sandıklara isim yazabilirlerdi, çünkü durumumuzu anlattık dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99