Talus, sandık kurullarıyla buluştu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Talus, sandık kurullarıyla buluştu

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, İzmit’te sandık kurul üyeleriyle bir araya geldi. İl Başkanı Talus, “Milletimizin emanetine hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

28 Mayıs’ta (Yarın) gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri çalışmalarını sürdüren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, İzmit’te sandık kurulu üyeleri ve müşahitlerle bir araya geldi. Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda sandık kurulu üyeleriyle buluşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, “Milletimizin emanetine hep birlikte sahip çıkacak, milli iradenin sandığa en doğru şekilde yansımasını sağlayacağız” dedi.

 

“MUTLAKA OY KULLANALIM

 

TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUNA OMUZ ATALIM”

 

Vatandaşları yarın yapılacak olan seçimlerde sandık başına giderek oy kullanmaya davet eden AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, “Büyük gün geldi. Yarın hep birlikte sandıklara giderek oyumuzu kullanalım. Büyük Türkiye Zaferi’ne oylarımız ile destek olalım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ortaya koyduğumuz Türkiye Yüzyılı vizyonuna omuz vererek, daha güçlü ve daha büyük Türkiye’nin kapılarını hep birlikte açalım” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99