İYİ Parti sahadan ayrılmıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

İYİ Parti sahadan ayrılmıyor

28 Mayıs seçimlerine günler kala, İYİ Parti sahayı boş bırakmıyor. Kocaeli’nin 12 ilçesinde çalışmalarını sürdüren İYİ Parti’de hedef, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasıyla beraber İYİ Parti geçtiğimiz haftadan itibaren yeniden sahaya çıktı. Millet İttifakı’nın diğer partileri ile birlikte, SKM’nin hazırladığı programlar çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İYİ Parti’de parti yöneticileri ve milletvekili adayları, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu için vatandaşlardan oy istiyor.

 

SANDIĞA DAVET

İYİ Parti’nin bir saha partisi olduğunu kaydeden İl Başkanı Nusret Acur, “Bizler seçim olsa da olmasa da vatandaşlarımızla iç içe olan bir siyasi partiyiz. Bu süreçte de tıpkı 14 Mayıs öncesinde olduğu gibi sıkılmadık el bırakmamak istiyoruz” dedi. 14 Mayıs seçimlerinden bir galibin çıkmadığını kaydeden Acur, “Eşitlikle sonuçlanan seçimler ikinci tura kaldı. Maç 0-0 ile başlıyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi için her şeyi yapıyoruz. Herkesi sandığa gitmeye davet ediyoruz. Kazanacağımızdan eminim” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99