İyi Parti Kocaeli SKM Fark Yarattı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

İyi Parti Kocaeli SKM Fark Yarattı

Seçim sürecine girilmesi ile birlikte zaman kaybetmeden çalışmalara başladığı bilinen İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nce organize edilen programlar ve çalışmalarla göz dolduruyor.

Milletvekili aday adaylığı başvurularının 25 Mart’ta sona ermesi ile birlikte kolları sıvayan İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Zekeriya Özak, SKM Başkan Yardımcısı Dr. Ahu Güzel, Saha Koordinatörü Ali Karaca ilçelerin kendilerine iletmiş oldukları programları koordinasyonunu sağladı. İyi Parti İl ve İlçe SKM’lerinin yapmış oldukları bu başarılı çalışmalar ile sahalarda vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Milletvekili aday adayları seçim sürecine bir sıfır önde başladı

 

Ülkemizin son dönem gündeminde yer alan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim süreci ile birlikte vekil olmak için adaylık başvurusunda bulunan binlerce kişi arasında başlayan kıyasıya yarış;  partilerin SKM’lerinin göstermiş oldukları çalışmalarla şekillendi. Bu çalışmalara diğer partilere göre daha erken başlayan ve verimli programlarıyla göz dolduran İyi Parti Kocaeli SKM’nin fark yarattığı görüldü.

KÖTÜ HAVA KOŞULLARI BİLE DURDURAMADI

27 Mart itibari ile kolları sıvayan İyi Parti Kocaeli SKM’nin aday adaylığı sürecinden başlayarak genel merkezce açıklanan listede yer alan mevcut adaylarla devam ettirdiği saha çalışmalarında zaman zaman karşılaşılan olumsuz koşullarda dahi program iptali yapılmadığı açıklandı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşım yapan İl SKM Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Eğitim Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı olan Dr. Ahu Güzel’in aday adaylığı başvuruları tamamlanır tamamlanmaz sahaya inen ilk parti olduklarını ve adaylar açıklanana kadar geçen 15 günün 13’ünde  sahada aktif olarak çalıştıklarını belirttiği paylaşımı ise şu şekilde:

 

‘’Aday adaylığı başvuruları tamamlanır tamamlanmaz sahaya inen ilk partiyiz.. Adaylar açıklanana kadar geçen 15 günün 13 günü sahadaydık.. Bu süre zarfında 44 aday adayımız ile 12 ilçede toplam 356 program yürüttük.. İlk sahaya çıktığımızda hava sıcaklığı -6 derecelere düştü.. yoğun yağmur olan bölgeler dışında hiç bir ilçemiz program iptal etmedi..

Tekrar yazıyorum!

13 günde 44 aday adayımızla 12 ilçemizde 356 program yürüttük..

Böyle bir kararlılık ve aşkla çalışıyoruz..

SKM İl Başkanımız Zekeriya Özak ve saha koordinatörümüz Ali Karaca ile birlikte koordine ettiğimiz bu süreçten başarıyla çıkmak bizim en büyük duamız..

Tüm ilçe Başkanlarımıza ve ilçe SKM başkanlarımıza çok çok teşekkür ediyorum..

İyi ki varsınız ’’

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

serhatarikan - 01 Mayıs 2023 22:11
gerçekten nereye baksak iyi parti vekilleri geziyor helal.olsjn

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99