Serap Çakır'dan Esnaf Ve Muhtar Ziyaretleri - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Serap Çakır'dan Esnaf Ve Muhtar Ziyaretleri

CHP Kocaeli 5. sıra milletvekili adayı Serap Çakır, Çayırova Şekerpınar ve Cumhuriyet Mahallelerinde esnaf ve muhtarları ziyaret etti

Çayırova’da saha çalışması gerçekleştirerek esnaf ve muhtarlarla bir araya gelen CHP Kocaeli 5. sıra milletvekili adayı Serap Çakır'a CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Baran Aydın, Çayırova İlçe Başkanı Binali Eniş, Kadın Kolları ve Yöneticiler eşlik etti.

 

HER MUHTARA BİR YARDIMCI
Çakır muhtar ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Muhtarlarımız, mahallenin doğrudan temsilcileridir, mahallede de devletin en önemli temsilcileridir. Millet İttifakı olarak muhtarlarımıza büyük önem veriyor ve saygı duyuyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız ve 15 Mayıs da Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacak Kemal

Kılıçdaroğlu, her muhtarımıza bir yardımcı elaman ve çalışma ofisi vaat ediyor. Ayrıca muhtarlarımızın sabit maaşı olacak. Muhtarlık makamı yeni dönemde hak ettiği saygınlığı kazanacaktır” dedi.

 

Şekerpınar Muhtarı Abdülkadir Güner ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Güven’i makamında ziyaret eden Çakır, “Millet İttifakı, 14 Mayıs seçimlerinde Çayırova, Darıca ve Dilovası’nı da içine alan Gebze Bölgesi’ne büyük önem vermekte. Yeni dönemde mecliste iktidar saflarında bölgemizin 3 milletvekili olacak. Çayırova’nın bir türlü yapılamayan hastanesi de yapılacak, diğer eksik hizmetlerde tamamlanacak.

 

Hepsinden önemlisi de bu bölgenin en büyük hakkı olan Büyükşehirli il olması için de düğmeye basılacak. Çayırova’nın hakkını alacağı bir seçim olacak” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99