Pelin Coştur Filiz saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Pelin Coştur Filiz saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İYİ Parti İl SKM Başkanlığının düzenlemiş olduğu programlar eşliğinde İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Pelin Coştur Filiz saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DİDEM ÖZİRİ

Haber
DİDEM ÖZİRİ

Programlarına Dilovası, Karamürsel, Derince ve İzmit İlçelerinde devam eden Filiz vatandaşların sorunlarını dinliyor. 

 

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Pelin Coştur Filiz "SKM Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu programlara Dilovası, Karamürsel, Derince ve İzmit İlçelerimizde, İlçe Başkanlarımız, İlçe SKM Başkanlarımız, İl ve İlçe Yöneticilerimiz, çok değerli kadınlarımız ve gençlerimiz eşliğinde devam ederek Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in selamlarını iletiyoruz.

 

Saha çalışmalarımızda milletimizin partimize olan teveccühü bizlerin azmini arttırıyor. Yaptığımız Pazar ve esnaf ziyaretlerinde vatandaşımız alım gücünün düşüklüğünden ve fiyatlardaki zamlardan inanılmaz rahatsız. Genç kardeşlerimiz ülkedeki adaletsizlikleri her gittiğimiz yerde dile getiriyorlar. Ev kiralarındaki fahiş rakamlar milletimizin omuzlarına çok büyük yük. 

 

Bizler İYİ Parti olarak sahalarda milletimizin sorunlarını dinlemeye, çözüm önerilerimizi anlatamaya devam edeceğiz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener önderliğinde tarih yazacağız az kaldı" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99