Onların Dünyaları, Ulaşabildikleri Kadardır - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Onların Dünyaları, Ulaşabildikleri Kadardır

Kocaeli Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği "Onların Dünyaları, Ulaşabildikleri Kadardır" programını Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de takip etti.

Kocaeli Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği “Onların Dünyaları, Ulaşabildikleri Kadardır" farkındalık etkinliği Yenikent Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Stand-up’cı Hakkı Erman Eranıl’ın sahneye sunduğu programla renklenen etkinlikte bir konuşma yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Biz engelli bireylerimizin, azim ve mücadeleleriyle toplumun diğer tüm kesimleri gibi birçok şeyi başarabileceğini inanıyor ve buna şahit oluyoruz. Bu konuda sizlerin yaptıkları çalışmaları da önemsiyoruz.

 

Aynı şekilde bizler de Engelsiz Yaşama Destek Merkezimiz bünyesinde engelli bireylerimiz ve ailelerine yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Kocaeli Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nilgün Albayrak da katılımları ve derneğe olan katkıları dolayısıyla Başkan Aygün’e plaket takdiminde bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99