SağlıkKent Konutları’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
ATASER DOA PAZARLAMA YENİ

SağlıkKent Konutları’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Büyükşehir tarafından yapılan SağlıkKent Konutları’nda kısa süre içinde çatı ve cephe imalatlarına başlanacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlık çalışanları için projelendirilen SağlıkKent Konutları’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Pandemi döneminde büyük bir özveriyle çalışarak salgın sürecinin atlatılmasında büyük rol oynayan sağlık personeli, evlerine kavuşacakları günü iple çekiyor.

 

ÇATI VE CEPHE İMALATLARI

Büyükşehir iştiraklerinden Kent Konut A.Ş. tarafından sağlık çalışanları için hayata geçirilen SağlıkKent Konutları’nda inşaat tüm hızıyla devam ediyor.Kartepe’dedevam eden projede, evlerin kaba inşaatı tamamlanma aşamasına gelirken ince imalatlar hızlı bir şekilde yapılıyor. Tüm blokların temel betonunun atıldığı konutlarda kısa süre içinde çatı ve cephe imalatlarına başlanacak.

 

36 BİN METREKARELİK ALANDA

SağlıkKent Konutları projesinin toplam arsa alanı 36.093 metrekare, alanın 12.592 metrekaresinde binalar konumlandırılacak. Projenin 7.550 metrekaresi yeşil alan, 915 metrekaresi çocuk oyun alanı ve spor alanı, 15.036 metrekaresi ise yol ve otopark olarak kullanılacak.

 

502 DAİREDEN OLUŞACAK

İçerisinde basketbol sahası, açık hava spor aletleri, pergolalar, oturma grupları, çocuk oyun alanları ve açık otopark bulunacak. SağlıkKent Konutları, 52 adet1+1, 350 adet 2+1 ve 100 adet 3+1 daire olarak planlandı. Anahtar teslimi şeklinde planlanan proje 13 blokta 502 daireden oluşacak.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99