Büyükşehir’den TMF Şampiyonlarına Ödül Töreni - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Büyükşehir’den TMF Şampiyonlarına Ödül Töreni

Büyükşehir’in ev sahipliğinde Milli motosikletçiler için TMF Şampiyonlar Ödül Töreni, Kocaeli’de düzenlenecek

Kocaeli Büyükşehir Belediye’nin ev sahipliğinde uluslararası ve ulusal şampiyonalarda bu sezon Türkiye'yi başarılı bir şekilde temsil eden milli motosikletçiler için TMF Şampiyonlar Ödül Töreni yapılacak.

 

TMF ŞAMPİYONLAR ÖDÜL TÖRENİ

Uluslararası ve ulusal şampiyonalarda bu sezon Türkiye'yi başarılı bir şekilde temsil eden milli motosikletçiler için TMF Şampiyonlar Ödül Töreni,Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde 10 Aralık Cumartesi günü Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 

ÖDÜLLERİNİ ALACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediye’nin ev sahipliğinde Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenecek törendeAK Parti Sakarya Milletvekili ve aynı zamanda TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu önderliğinde Dünya Superbike Şampiyonası’nda elde ettiği birinciliklerle İstiklal Marşı’nı gururla okutan Toprak Razgatlıoğlu, 2022 yılı Avrupa Şampiyonu Bahattin Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası’nda sezonu üçüncülükle bitiren Can Öncü ve bir diğer başarılı milli motosikletçi Deniz Öncü ödüllerini alacak.

 

DERECEYE GİREN 220 SPORCU

Törende ayrıca 8 farklı Türkiye şampiyonasında dereceye giren 220 sporcu ile dünya, Avrupa ve Balkan şampiyonalarında mücadele edip dereceye giren milli sporcu ve aileleri de ödüllendirilecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99