İzmitliler, gelenekselleşen Türk Kahvesi Festivali’ni çok sevdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

İzmitliler, gelenekselleşen Türk Kahvesi Festivali’ni çok sevdi

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenlediği 2. Geleneksel Türk Kahvesi Festivali, iki gün boyunca birbirinden renkli etkinliklere sahne olurken, vatandaşlar festivale büyük ilgi gösterdi

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 2. Geleneksel Türk Kahvesi Festivali ile kahveseverleri buluşturdu. 9 kahve firmasının katılım sağladığı festivalde kahve tadımları, müzik dinletileri, atölyeler ve çeşitli ikramlar yapıldı. 7’den 70’e tüm vatandaşların katılım sağladığı Türk Kahvesi Festivali 2 gün boyunca renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

 

KAHVE İLE ISINDILAR

Türk Kahvesi Festivali’nin 2’nci gününde de etkinliklere katılım yoğun oldu. Soğuk kış günlerinde kahve ile ısınan vatandaşlar MonadCoffeeRoasters Kurucusu Boğaçhan Güneş’ten “Nitelikli Türk Kahvesi” kahve atölyesine katılarak kahve yapmanın inceliklerini öğrendiler.  Haluk Perk'in koleksiyonundan 40 Yıllık Hatır Türk Kahvesi Sergisini gezme fırsatı da bulan ziyaretçiler festivali çok sevdiklerini ifade ederek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99