Derince’de Hummalı Çalışmalar - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Derince’de Hummalı Çalışmalar

Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri daha konforlu bir ulaşım için ilçenin dört bir yanında asfalt serim, yol bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor

Altyapı ve Üstyapı Düzenlemeleri

Derince Belediyesi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU Genel Müdürlüğü ile birlikte ilçe genelindeki on mahalleyi kapsayan içmesuyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hattı çalışmaları tamamlandı. 268 kilometre altyapı hattı imalatı ile birlikte üstyapı düzenlemelerinin de yapıldığı 168,5 milyon TL tutarındaki yatırımlar kapsamında, altyapı çalışmaları tamamlanırken üstyapı düzenlemeleri ise % 95 oranında bitirildi. On mahalleyi kapsayan düzenlemelerin dışında ilçe genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Derince Belediyesi ekipleri vatandaşlardan gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

 

Fatih Sultan, Dumlupınar ve Çınarlı

Bu kapsamda Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gerek vatandaşların Çözüm Masası’na yaptığı başvurular, gerekse kendi tespit ettikleri noktalarda çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Derincelilerin yaşamını kolaylaştırıcı adımlar atan Derince Belediyesi ekipleri ilçe genelinde asfalt serim, yol bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.  Belediye ekipleri bu kapsamda son olarak Fatih Sultan Mahallesi (Akıncılar Sokak, Cemre Sokak, Karakoç Sokak), Dumlupınar Mahallesi (Kahraman Sokak) ve Çınarlı Mahallesi (Kıraç Sokak, Han Sokak, Melikgazi Sokak) bölgelerinde üstyapı düzenlemeleri gerçekleştirdi. Derince’deki asfalt düzenlemesi ve üstyapı çalışmalarının belirlenen program dahilinde devam edeceği de belirtildi.

 

ÇINARLI 1-2-3-4: İlçe halkının yaşamını kolaylaştırıcı adımlar atan Derince Belediyesi ekipleri Çınarlı Mahallesi’nde (Kıraç Sokak, Han Sokak, Melikgazi Sokak) asfalt serimi gerçekleştiriyor.

 

DUMLUPINAR 1-2-3-4: Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gerek vatandaşların Çözüm Masası’na yaptığı başvurular, gerekse kendi tespit ettikleri noktalarda çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

 

FATİH 1-2-3-4: Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri daha konforlu bir ulaşım için ilçenin dört bir yanında asfalt serim, yol bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99