BİHMED’den Öğretmenlere 24 Kasım Sürprizi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BİHMED’den Öğretmenlere 24 Kasım Sürprizi

Başiskele’de ilim ve irfan sahibi, bilgili ve ahlâklı genç nesillerin yetişmesine büyük önem veren Başiskele İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (BİHMED), 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçedeki imam hatip okulları öğretmenlerine sürpriz yaptı.

İlçede eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren imam hatip okullarını 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ziyaret eden Başiskele İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (BİHMED) yetkilileri, okul müdürleri, idarecileri ve öğretmenlerine çiçek hediye etti.

 

BİHMED Başkanı Selim Karaosmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çelikiz, Başiskele Altınkent İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Ozan Özen Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kullar İmam Hatip Ortaokulu, Yuvacık İmam Hatip Ortaokulu ve Müzehhibe Fatma Aydın İmam Hatip Ortaokulu’nu tek tek ziyaret ederek tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik ederek çiçek takdiminde bulundular.

 

Okul müdürleri ve idarecileri de nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Başiskele İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği’ne teşekkürlerini ilettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99