Hürriyet’e nazar boncuğu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hürriyet’e nazar boncuğu

Türkiye Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden CHP’li milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e muhtarlar nazar boncuğu taktı

CHP 1. Sıra Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet, 5. Sıra Milletvekili adayı Cuma Karavar, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İzmit Belediye Meclisi CHP Gurup Başkan Vekili Ersin Albayrak, meclis üyesi İlker Ulusoy ve İzmit İlçe Örgütlenme Komisyon Başkanı Bozkurt Uslu, Türkiye Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

 

“ÖNEMLİ OLAN İNSAN KAZANMAK”

CHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Eninde sonunda milletvekilliğimiz bitecek. Evimize ve mahallemize döneceğiz. Önemli olan insan kazanmak. Yıllar sonra iktidarı hedefliyoruz. Halkın içinden çıkardığımız adaylar ve programlarla halkın yanındayız. Ciddi politikalar ortaya koyduk. Savunmada değil ataktayız. 7 Haziran’da yeni Türkiye’ye değil, yaşanacak Türkiye’ye ihtiyacımız var” açıklamasında bulundu. Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, “Umarım 5 milletvekilini de meclise göndereceksiniz. Gardiyanlığa değil garsonluğa talip olduğunuzu düşünüyorum” dedi.

 

BANA DEĞİL HÜRRİYET’E OY VERİN

CHP’nin 5. Sıra Milletvekili Cuma Karavar, “Kadınlarımız tarlada çapa yapmak veya çocuk doğurmak için yaratılmadı. Kadınlarımız milletvekili olsun, bakan olsun. Oylarınızı bana değil, Fatma Kaplan Hürriyet'e verin. Ona her evden oy çıkmalı. Yaşanacak Türkiye için biz varız. Biz sizlere güveniyoruz, sizde bize güvenin” dedi. CHP ziyaretinde hazır bulunan Kozluk Mahallesi Muhtarı Metin Karabıyık ve eski muhtar azası Münise Yazıcı Milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet ve Cuma Karavar’a nazar boncuğu takarak seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99