Mamikler İnşaattan Hayallere Dokunan Proje - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Mamikler İnşaattan Hayallere Dokunan Proje

Mamikler inşaat sahipleri Haluk Mamik ve Faruk Mamik kardeşler Kocaeli basını ile kahvaltıda bir araya gelerek projeler hakkında bilgi verdi. kahvaltıda Teknikten sorumlu GMY, İdari İşlerden Sorumlu GMY, Satıştan sorumlu GMY, şantiye şefleri ve diğer şirket Yöneticileride hazır bulundu.

KİMSENİN PARASI İLE İŞE KALKIŞMADIK

Projelerimizi basın yoluyla müşterilerimize halkımıza duyurmak istedik, bugün burada toplanmamızın amacı bitirdiğimiz projeler hakkında hem sizlere bilgi vermek hem de Allah izin verirse 8 tane proje Kocaeli'de olmak üzere bir tanesi Bodrom  Yalıkavak'ta olmak şartıyla startını verdik. Bunları sizin sayenizde tanıtıp müşterilerimize halkımıza duyurmaktı. Malum biliyorsunuz biz inşaatlara başladığımızda 2018 krizi gerçekten inşaatları derinden etkilemişti, buna rağmen biz mamikler olarak durmadık, şu karar aldık biz inşaatlara devam edeceğiz çünkü kendi finansınızla kendi gücümüzle hiçbir zaman ne bir bankayla nede kimsenin bir parasıyla işlere kalkışmadık.

 

MÜŞTERİLERİMİZİN YÜZDE 95 İ TÜRK

Krizde Orka 2, Zümrüdüanka 1 ve 2 projelerini başlattık ve Allah'ın izniyle de onları bitirdik, Orka 2 yi şu an teslim ettik, Zümrüdüanka 1 ve 2'de bitmek üzere birkaç ay sonra da onları teslimatlar yapılacak.

Krizin olmasına, rağmen biliyorsunuz pandemi yaşadık pandemiden sonra ciddi bir şekilde enflasyon oldu, enflasyon olmasına rağmen bile biz kalkıp da hiçbir müşterimize zam yapmaya ya da feshetme gibi bir durumumuz olmadı, olmaz da  çünkü niye o insanlar önce Allah'a sonra markamıza, bize güvenmiş, buraya gelmiş, bizden konut almış villa almış, aldıkları villalar şu an 4 katına 5 katına çıktı. Dün 2.5 , 3  liraya verdiğimiz villalar şu anda taşınmadan 12-15 lira, ki burada da şu an satılık villalar kalmadı. Malum gördüğünüz gibi de her villanın manzarasıyla kendisine özel havuzuyla otoparklarıyla, ayrı ayrı, yeni  projelerimiz Allah izin verirse moderin şekillerde, olacak bu şekilde hitap edeceğiz.

Müşterilerimizi %95'i Türk %5'i %10'u da tabi dışarıdan gelen müşterilerimiz de var, onlara da hitap ediyoruz.

 

Şimdi yeni başlayacağımız projelerde, konut ve villadan oluşmakta genelde yerler Başiskele, Bahçecik, Yuvacık ve İzmit merkez'de bir tane var ve Gölcük'te bir tane projemiz var Kabaoğlu'ndan Üniversitenin yan tarafında orada bir yer satın aldık, oraya da Allah izin verirse ya rezidans ya da işte villa konsepti olabilir ya da başka projeyle inşallah onu da startını  vereceğiz.

 

Haluk Mamik Sözlerine şöyle devam etti;

Uzun yıllardır Kuyumculuk Ve İnşaat sektörlerinde değer katmaya, istihdam oluşturmaya ve ülkemizin ekonomik çarkının dönmesine katkı sağlamakta olan bir firmayız.

Son yıllarda; 2018 krizi, pandemi gibi global krizleri de yaşamış ve atlatmış bulunuyoruz, bu tarz krizler hali ile enflasyonist bir ortam oluşturmuş olup, iş insanlarını ve ülkemizi tüm dünyayı etkilediği gibi etkilemiştir.

 

MAMİKLER PROJELERİ ALICISINA 3-4 KAT DEĞER KATTI

Bu durumlara rağmen Mamikler İnşaat olarak enflasyon öncesi sattığımız gayrimenkullerin projeler bitmeden 4 katına kadar prim yaptığı halde müşterilerimizden herhangi bir fiyat farkı talep etmedik kendilerinin kazanç sağlamasına vesile olup belirlediğimiz tarihlerde projelerimizi teslim etmek için mücadelemizi vermeye devam ediyoruz.

 

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Firmamızın marka gücünü, dürüstlüğünü ortaya koyarak tüm müşterilerimiz ile kazanç ve konfor odaklı anlayışımızı sürdürerek yeni projeler ile sürekliliğimizi devam ettiriyoruz. Kocaeli basını olarak sizleri de bugün davet etme nedenlerimizden biri yeni projelerimizi tanıtmak ve sizlere verdiğimiz değeri göstermektir.

 

ÜLKE EKONOMİSİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ

Ülkemiz ve kentimizin farklı bölgelerinde 2023 yılı içerisinde yaklaşık 210.000 m2 inşaat alanı inşaa etmeyi planladık, hedeflerimizi, projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dürüstlük ve kalite en önemli ilkelerimizdir. Yatırımlarımız ile yabancı yatırım ağımızı da geliştirip, ülke ekonomisine değer katmaya, istihdama destek olup, döviz girişi sağlamaya devam edeceğiz.

 

UZMAN KADROLARIMIZ TİTİZLİKLE ÇALIŞIYOR

IMamikler İnşaat olarak teslimine çok kısa süre kalan Zümrüd-ü Anka 1 ve Zümrüd-ü Anka 2 bunun yanı sıra teslim ettiğimiz, Orka Life 2’nin hemen karşısında Orka Boutique projemiz, ardından Mamik Reform projemiz , Orka Heaven , Mamik Revna , İkon Bulvar projemiz ve Zümrüd-ü Anka 3, Gölcük İkon Bulvar 2, Kabaoğlu’dan satın aldığımız Residence proje alanımız ve Muğla/Bodrumda Mamikler Bodrum Yalıkavak villa projemiz ile 9 adet projemizin çoğunun hazırlıklarını bitirmiş olup bir kaç projemizin hazırlıkları uzman kadromuz ile üzerlerinde titizlikle çalışmalar yaparak devam etmektedir.

 

MAMİK REVNA PROJESİ 

Projemiz Yuvacık mevkiinde şehrin ortasında sizlere vadi manzarası eşliğinde, doğayla iç içe yaşam sunmaktayız, 10.111 m² alana kurulu 8 blok ( A-1, A-2, A-3, A-4, B-1, B-2, B-3, C ) 101 adet daireden oluşmaktadır. 

 

Proje alanımıza giriş iki adet 7/24 güvenlikli aynı zamanda site içerisinde her daire için bireysel otopark kullanım alanları sunulmaktadır.

 

Projemizde 2+1 ‘den 4+1 ‘e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır.

Sosyal donatılarımız 409.73 m² alana kurulu açık havuz, çocuk havuzu, fitness, sauna, kamelyalar, yeşil alan ve çocuk oyun alanlarından oluşmaktadır.

MAMİK REVNA

MAMİK REFORM PROJESİ

  • Başiskele Yeşilyurt mevkiinde şehrin ortasında en merkezi lokasyonda doğal mimarisi ile ferah bir yaşam alanı sunmakta. 

  • Bahçe dubleks, ara kat, teras kat şeklinde; 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri ile toplam 7.165 m2 alana kurulu 6 blok 72 bağımsız üniteden oluşmaktadır.

  • 7/24 güvenlikli girişe sahip olmakla birlikte içerisinde her daire için bireysel otopark kullanım alanları sunulmaktadır.

  •  2 adet açık çocuk ve yetişkin yüzme havuzu, fitness, sauna, kafeterya gibi sosyal donatılar ile birlikte 2.070 m2 yeşil alana sahiptir.

 MAMİK REFORM

ICON BULVAR PROJESİ 

İzmit Kadıköy mahallesi yatırım değeri en yüksek caddelerinden Bulvar mevkiinde hastane, okul, avm, üniversite gibi lokasyonlara yakın,  şehir içinde yatırım değeri yüksek ticari ünitelerden oluşan Icon Bulvar projemiz; 1+1 – 2+1 teras dubleks ve 438 m2 alana sahip ticari ünite seçenekleri ile toplam 16 bağımsız üniteden oluşmaktadır.

ICON BULVAR PROJESİ

ORKA BOUTIQUE PROJESİ

Projemiz Başiskele- Yuvacık mevkiinde muhteşem vadi manzarası ve doğa ile içi çe 5.136 m2 alana kurulu 2 blok 38 daire ve 10 ticari üniteden oluşmaktadır. Daire tipleri 2+1 ve 4+1 arasındadır. 

 

Proje alanında sağ- sol araç girişi ve yaya girişi ile birlikte toplamda 3 adet 7/24 güvenlikli giriş bulunmaktadır. Otoparklarımız açık ve kapalı olmak üzere toplamda 75 araçlık park alanına sahiptir.

 

1.365 m2 alana kurulu sosyal donatıya sahiptir. Bu sosyal donatılar içinde 940 m2 yeşil alan ile birlikte açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, kamelyalar bulunmaktadır.

MAMİK ORKA BUTİK

ORKA HEAVEN PROJESİ

Projemiz, Başiskele mevkiinde şehrin ortasında doğa ve deniz manzarası eşliğinde sizlere prestijli bir yaşam alanı sunmakta. 

 

7.460 m² alana kurulu 4 Blok ( A- B- C- D) 3+1, 4+1 seçenekleri ile 78 adet daireden oluşmaktadır.
Site giriş alanı 7/24 güvenlikli iki girişe sahiptir. Açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.

 

Sosyal donatılarımız 689 m² alana kurulu, 140 m² yetişkin havuzu ve 35 m² çocuk havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanı ve cafe alanından oluşmaktadır.

 MAMİK ORKA HAİVEN PROJESİ

ZÜMRÜD-Ü ANKA III PROJESİ

Projemiz Bahçecik- Damlar mevkiinde muhteşem deniz manzarası ve doğa ile iç içe 11.000 m2 alana kurulu 23 adet kişisel yaşam alalına sahip villalardan oluşmaktadır.

 

Proje alanı 7/24 güvenlikli tek girişe sahiptir.

Her villanın kendine ait özel yüzme havuzu aynı zamanda 25 m2’lik 2 araçlı park alanı bulunmaktadır.

 

Projemiz 2 tip olarak,

*338 m2 ve 375 m2 5+2 villadan oluşmaktadır.

Villaların mülkiyet alanına göre bahçe m2 değişkenlik göstermektedir.

Sosyal donatılar içinde çocuk oyun alanları ve kamelyalar bulunmaktadır.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99