Başkan Aygün'den Gönül Belediyeciliği Vurgusu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Aygün'den Gönül Belediyeciliği Vurgusu

Sırrıpaşa ve Yenikent mahalle teşkilatlarının düzenledikleri toplantılara katılan Başkan Aygün “Gönül belediyeciliği ve gönül teşkilatçılığı anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçe genelinde projelerini hızla hizmete sunarken teşkilat buluşmalarına da önem veriyor. Bu kapsamda sık sık mahalle yönetimleri ile bir araya gelen Başkan Aygün, bu görüşmelerde geride kalan süreçte hizmete sundukları projeleri paylaşarak teşkilat yöneticilerinin görüş ve önerilerini alıyor.

 

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan teşkilat buluşmaları kapsamında ilk olarak Sırrıpaşa Mahalle Toplantısı’na katıldı. Başkanlar Aygün ve Merdan daha sonra Belediye Meclis Üyesi Yasin Kayı’nın da hazır bulunduğu toplantıda Yenikent Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla 2023 hedeflerine odaklandıklarını belirten Başkan Aygün, “Gönül belediyeciliği ve gönül teşkilatçılığı anlayışıyla çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99