AK Gençlik gece gündüz miting için çalışıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

AK Gençlik gece gündüz miting için çalışıyor

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetimi sabahın erken saatlerinde 12 ilçeyi ziyaret ederek ilçe yönetimleri ile bir araya geldiler. 23 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Miting için Kahraman ,sırasıyla Çayırova, Darıca, Gebze, Dilovası, Körfez, Derince, Kandıra, İzmit, Kartepe, Başiskele, Gölcük ve Karamürsel de  ilçe başkanları, ilçe teşkilat başkanları ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi. Mahalle başkanlarının sorularını yanıtlayan Kahraman, önce mahalle başkan ve yönetimlerini mitinge davet ederek, mahalle başkanlarından mahallelerinde miting için çalışma yapmalarını istedi.

YENİ TÜRKİYE YOLUNDA

 Perşembe Pazarı alanındaki mitingin öneminin büyük olduğunu söyleyen Kahraman, "Kocaeli, bu süreci en coşkulu şekilde yaşayacak kentlerin başında gelmektedir. Saat:17.00’da başlayacak miting bir Demokrasi Bayramı’dır. Devletin milletiyle, tarihiyle ve coğrafyasıyla barıştığı Türkiye’yi inşa etme sürecinde, Yeni Türkiye’ye giden süreçte Gençler en güçlü desteği verecektir. Milli iradeden yana, anayasal demokrasiden yana, hukukun üstünlüğünden yana olan tüm Kocaeli’lileri mitingimize katılmaya bekliyoruz" dedi.

 

AK GENÇLER SABAHLADI

Miting hazırlıklarının sürdüren gençler gün içinde afiş, broşür dağıtımına hız kesmeden devam ederken, gece de kentin her tarafına mitinge davet pankartları asıyor. 12 ilçede mahalle başkanlarıyla toplantılarını bitiren Kahraman, gece yarısından sonra da Darıca ilçesinden başlamak üzere diğer içleri de dolaşarak çalışmaları yerinde inceledi ve pankart asan gençlere yardım etti. İki büyük sınavdan biri olan miting için gençlik kollarının tam mesaiyle çalıştığını belirten İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, ‘’Teşkilatımızın tüm mensupları büyük güne kilitlendi. Hocamızı Kocaeli’de en güzel şekilde ağırlayacağız" şeklinde konuştu

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99