Sopeli’nin Satışında Sona Gelindi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
ATASER DOA PAZARLAMA YENİ

Sopeli’nin Satışında Sona Gelindi

Veysel Karani Gayrimenkul Danışmanlığı tarafından satışa sunulan Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde pazarlıkların son aşamaya geldiği öğrenildi.

Tanınmış gayrimenkul danışmanı Veysel Karani eşsiz doğal yaşam köyüne yurt içi ve yurt dışından büyük talep olduğunu ve görüşmelerin son aşamaya geldiğini söyledi.

 

Sapanca Mahmudiye Köyü’nde Sami Şahin ve Fikret Şahin tarafından kurulan Sopeli Doğal Yaşam Köyü, bölgemizin yurt, hastane, AVM ve plaza satışlarıyla gündeme gelen Veysel Karani Gayrimenkul Danışmanlığı tarafından satışa sunuldu.

 

OKSİJENİ BOL YMYEŞİL ORMAN

Yoğun ilgi gören yurt içi ve yurt dışından talipleri bulunan tatil köyüne gelenler hayranlıklarını dile getirirken, satışıyla ilgili kıran kırana pazarlıkların sürdüğü öğrenildi. Oksijeni bol yemyeşil ormanda, coşkun akarsuyu içinde barındıran cennet gibi bir vadide; misafirlerini dinlendirmek, keyifli vakit geçirtmek, mükemmel tatlar sunmak için tasarlamış eşsiz bir rekreasyon konsepti olan Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nün kısa sürede yeni yatırımcılarıyla daha da büyümesi bekleniyor.

 

DOĞAL YAŞAM KÖYÜ

Sadece Sakarya ve Kocaeli değil, Marmara Bölgesinin eşsiz mekanları arasında yer alan doğal yaşam köyünde, kalabalık ve gürültüden uzaklaşmak isteyen, unutulmaz gün ve saatler geçirmek isteyen vatandaşlara inanılmaz seçeneklerin sunuluyor.

 

Doğal yaşam konseptinde yer alan sosyal alanlar;

● Ormangülü Restaurant

● Değirmen Restaurant

● Cafe

● Antikbahçe Düğün & Davet Alanı

● Yöresel ve doğal alışveriş evleri dahası size keyifli anlar yaratacak, çocuklarınızı gün boyu eğlendirecek ilave aktiviteler.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99