Türkiye'nin Damak Tadı Değişiyor Sushi ye İlgi Büyük - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Türkiye'nin Damak Tadı Değişiyor Sushi ye İlgi Büyük

Bağceşme'de Çin, Japon ve Kore mutfağından yemeklerin yer aldığı Uzakdoğu mutfağı Sushikap açıldığı günden beri yoğun ilgi görüyor. Mönüsüne yeni tatlar ekleyerek, müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Son yıllarda Türkiye'de Uzakdoğu mutfağına olan ilginin çoğalması sonrası Türkiye'de bir çok yerde Uzakdoğu restoranları açılmaya başladı. 
 
OTELLERİN VAZGEÇİLMESİ
Bunların en sonuncusu ise İzmit'in cazibe merkezi haline gelen Bağçesme'de hizmete girdi. 
Sushi, Japonların dünya çapında şöhrete sahip olan yemeklerinden birisi. 
Çiğ ve pişmiş deniz mahsulleri, sebze , yosun, haşlanmış pirinç kullanılarak bir çok farklı çeşitte sunuluyor. 
 
Türkiye'de de son yılların en popüler ve merak edilen mutfaklarından birisi uzakdoğu mutfağı haline geldi. Uzakdoğu restoranı olsun yada olmasın, pek çok otelin olmazsa olmazı sushi haline geldi. 
 
BEYZA VE EREN YAZICIOĞLUNDAN  MUHTEŞEM LEZETLER
Bağçeşme'de Çin, Japon ve Kore mutfağından yemeklerin yer aldığı SUSHİKAP restoran hizmete açıldı açılalı hiç boş kalmıyor. 
 
İşletmenin genç girişimcileri Beyza ve Eren Yazıcıoğlu çifti alışılmış lezzetlerin dışına çıkarak uzakdoğu mutfağının lezzetlerini önce Kocaelililere daha sonra tüm Türkiye'ye sunmayı hedeflediklerini söyledi. Yazıcıoğlu çifti Sushikap'ta sadece sushi değil noodle ve uzakdoğu mutfağının ana yemeklerine de menülerinde yer verdiklerini açıkladı. 
 
PAKET SERVİSİNDE İDDİALIYIZ
Yazıcıoğlu çifti bölgenin gelişimiyle hedeflerine hızla ulaşacaklarını belirttiler. Umuttepe yolu üzeri Tuana evleri karşısında yer alan restoranda yapılan Japon, Çin ve Kore mutfağı yemeklerinin paket servisinin de yapıldığını sizlere duyurmak isteriz. Sipariş vermek isteyenlerin 0262 325 30 00 noluj telefondan sipariş verebileceklerini belirtti. Ayrıca gel al kampanyasında müşterilerine % 10 indirim yaptıklarınıda belirtti.
 

KOCAELİ HALKIMIZA FARKLI LEZZETLERİ TATTİRACAĞIZ

Uzakdoğu'nun hemen hemen tüm lezzetlerini Kocaeli'ne getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Eren Yazıcıoğlu kısa süre içinde tüm Kocaeli'ne yayılmayı hedeflediklerini beyan etti. Şimdiden 2. Şube için diğer ilçelerde yer arayışına girdiklerini de sözlerine ekledi. 
 
UZAKDOĞU ÜRÜNLERİDE SATIŞTA
Deneyimli uzakdoğu mutfağı cheflerinden danışmanlık alarak menülerini hazırladıklarını belirten Yazıcıoğlu, ayrıca restoranlarının içinde uzakdoğu mutfağı ürünlerinin satışınında yapıldığını belirtti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ragıp YAZICOĞLU - 14 Temmuz 2023 16:56
Lezzetli İkramlar, Zevkli Sunumlar, Muhteşem Tadlar, Güleryüzlü Personel, Hijyen ve Kaliteli Malzeme Sizi Cezbedecek ve Alışkanlık Yapacaktır. İşletme ve Personel Sonderece Kalite. TEBRİKLER ve Bol Bereketli Hayırlı İşleriniz Olsun İNŞAALLAH ÂMİN.
Ahmet Tuncer YAZICIOGLU - 26 Eylül 2022 18:02
Harika, Hayırlı uğurlu olsun, bol bereketli kazançlar dilerim, gözlerinizden öperim

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99