Vadi Besicilik Tutanakları Gösterdi; - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Vadi Besicilik Tutanakları Gösterdi;

Her kurban bayramı öncesi kendisine ve firmasına asılsız iftiralara maruz kalan iş adamı Cezmi Çiçek , son atılan iftiralara belgeler ile cevap cevap verdi. Gölcük’te Beyoğlu Deresi’ne borularla hayvan dışkısı attığı iddia edilen Vadi Besicilik’ten açıklama geldi.

Yapılan açıklamada haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilirken Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen tutanak da paylaşıldı.

 

İhlas Haber Ajansı tarafından bugün abonelerine servis edilen‘’ve yine yakalandılar’’ başlığı ile kamuoyuna duyurulan Vadi Besiciliğin Beyoğlu deresine hayvan dışkısı attığı yönündeki haberler asılsız ve yalandır. 1 Haziran günü çiftliğimize gelen Jandarma Çevre Koruma ekibi çiftliğimizde gerekli incelemeyi yapmış olup herhangi bir hayvansal atığın dereye dökülmediğine aksine hayvansal atıkların römork vasıtasıyla taşındığını resmi tutanakla belgelemişlerdir.

 

Tutanakta işletmede bulunan tuvalet giderinin borusunun dereye deşarj olduğunu bunun sebebinin ise bölgede kanalizasyon şebekesinin olmamasından kaynaklandığını özellikle belirtmişlerdir. Firmamız ile ilgili gerçek olmayan haberler yayınlayan İhlas HaberAjansının sürekli firmamızı gündeme getiren ve gerçekle ilişkisi bulunmayan haberlere devlet kurumlarınıda alet etmesi manidardır.

 

Ekte jandarmanın tutmuş olduğu tutanak görülmektedir. Ekteki tutanaK incelendiğinde jandarma komutanı ile görevli askerler ve şahsımolduğu düşünülünce bu haberin bizim dışımızdaki kişilerce nasıl yayıldığı ile ilgili Kocaeli Valisini, Cumhuriyet Savcılarını, il yöneticilerini göreve davet ediyorve bu konunun araştırılmasını talep ediyorum.

 

Takdir kamuoyunundur.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Fevzi - 03 Haziran 2022 21:00
Foseptik çukuru açabilir. Belediyede gelir çeker. Bu kadar basit.
emine ekiz - 03 Haziran 2022 15:32
komedi filmi gibi, kaleminiz resmen satılmış.
Erbil Ürkmez - 03 Haziran 2022 10:18
Tutanağı her yerde gördük. TCK 181 maddesi gereği çevreyi kirlettiği tespit edilmiştir ve cumhuriyet savcısının talimatı ile soruşturma başlatılmıştır yazıyor. Bir şeyi belgelediği falan yok. Yazık günah siz de alet oluyorsunuz. Körfez hepimizin körfezi

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99