Çocuk hırsızlar ev sahibine saldırıp polise taş attı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Çocuk hırsızlar ev sahibine saldırıp polise taş attı

Haber

Kandıra’da evlere dadanan yaşı küçük 4 çocuk polislere ve vatandaşlara illallah dedirtti. Hırsızlık için girdikleri bir evde yakalanan hırsızlar ev sahibine ve komşulara saldırdı. Olay yerine gelen polislere taşla karşılık veren hırsızlar serbest bırakıldığı gün yeniden hırsızlık yaparken gözaltına alındı.

Kandıra’da evlere dadanan yaşı küçük 4 kız çocuğu hırsızlık yaparken ev sahibi tarafından suçüstü olarak yakalandı. Alınan bilgiye göre Akdurak Mahallesinde bulunan bir eve giren 15 yaş altındaki N.O., D. O., C. O. ve İ.D. isimli 4 kız çocuğu ev sahibi tarafından suçüstü olarak yakalandı. Yakalanan ve polise teslim edilmekten korkan 4 çocuk, iddiaya göre ev sahibine ve sesler üzerine daireye gelen diğer komşulara saldırdı.

 

Yine iş üstünde yakalandılar
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini de taş yağmuruna tutan küçük çocuklar daha sonra polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen küçük hırsızlar sevk edildiği adli merciler tarafından serbest bırakıldı. Serbest kalan çocuk yaştaki 4 kız, aynı gün yine hırsızlık yapmak için bir başka eve girmek isterken bu kez polis ekipleri tarafından suçüstü olarak yakalandı.

 

Vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti
Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından yeniden adliyeye sevk edilen N.O., D. O., C. O. ve İ.D., sevk edildiği adli mercilerce yeniden serbest bırakıldı. Daha önce de benzer suçlardan polis ekipleri tarafından gözaltına alınan ve yine serbest bırakılan küçük hırsızlardan illallah eden bölge sakinleri ilçenin huzurunu bozan bu çocukların ıslah evine gönderilmeleri gerektiğini vurgularken yetkilileri de göreve davet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99