Flaş Kocaeli

Başkan Özlü, Hasta ve Yaşlılara Moral Oluyor

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçedeki yaşlı ve hastaları ziyaret etmeye devam ederek büyüklerine moral veriyor ve onların hayr dualarını alıyor.

Kentte genç yaşlı, kadın erkek, çoluk çocuk herkes ile iletişim bağlarını ve gönül köprülerini kuran Başkan M. Yasin Özlü, Başiskelelihemşehrileriyle bir arada olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, ilçede bulunan hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret ediyor.  

 

Başiskele’nin her bir mahallesinde komşularıyla her ortamda ve her fırsatta görüşen, komşularının görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Yasin Özlü, yaşlı ve hastaları da ziyaret ederek onlara moral verdi. Yasin Özlü, ziyaretlerde yaşlı ve hasta vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken, onların hayır dualarını da aldı.

 

Belediye Başkanı Yasin Özlü yaptığı ziyarette hasta, yaşlı ve büyüklerin ziyaret edilmesinin önemine dikkat çekerek, “Hastalarımızı, yaşlılarımızı her zaman her fırsatta ziyaret ederek onlara moral vermemiz lazım. Büyüklerimizin istek ve önerilerini dinledik, onlaramoral verdik. Moral bizden, şifa Allah'tan olsun. Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99