Flaş Kocaeli

Başiskele’de Sahne Sanatları Topluluğu Kursları Başlıyor

Kocaeli’nin en genç Belediye Başkanı M. Yasin Özlü önderliğinde Başiskele’de Genc-i Âlâ Gençlik Modeli ile gençlere yönelik projeleri tek tek hayata geçiren Başiskele Belediyesi, Sahne Sanatları Topluluğu’nu da kuruyor.

BAŞVURULAR GENC-İ ÂLÂ WEB SİTESİNDEN

 

Başiskele’de geleceğin hazinesi çocukların ve gençlerin eğitim, spor, kültür ve sanatta gelişimlerine büyük destek veren Başiskele Belediyesi yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve ilçede tiyatro, halk oyunları ve müzik alanında kendini geliştirmek isteyen yetenekli, sahneye hakim, profesyonel bireyler yetiştirmek amacıyla açılacak Sahne Sanatları Topluluğu Kursları’na başvurular başladı. Başiskeleli gençler,Genc-i Âlâ’nınhttps://genciala.basiskele.bel.tr/sahnesanatlari-basvuru sayfasındançevrimiçi başvurabiliyor.

 

HALK OYUNLARI VE BALE

 

Başiskele’de ikamet eden gençlere yönelik düzenlenecek kurslarda gençler, halk oyunları, bale, müzik gibi branşlarında eğitimler görecek. 10-13 yaş, 14-18 yaş ve 19-30 yaş gruplarında ücretsiz verilecek eğitimlere yoğun katılımın olması bekleniyor.

 

SON BAŞVURU TARİHİ 24 ARALIK CUMA

 

Başiskele Belediyesi Sahne Sanatları Topluluğu Kursları’na başvuruların son başvuru tarihi 24 Aralık 2021 Cuma günü olarak belirlenirken, başvuruları kabul edilen adaylar27-28 Aralık 2021 tarihlerinde uzman eğitmenlerce mülakat ve yetenek sınavına tabi tutulacaklar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99