Flaş Kocaeli

Konuk belediyeler Alzheimer Yaşam Evi’ni gezdi

Kadın Dernekleri Federasyonu ile Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı Protokolü imza töreni ve 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Çalıştayı'na katılmak için İzmit’e gelen misafir belediyelerin yetkilileri Alzheimer Yaşam Evi’ne hayran kaldı.

İzmit Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kadın Dernekleri Federasyonu ile Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı Protokolü imza töreni ve 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Çalıştayı'na onlarca belediyeden başkan, başkan yardımcısı ve personel katıldı. Konuklar,TrypByWyndham Otel’de gerçekleşen programın ardından İzmit Belediyesi Alzheimer Yaşam Evi’ni ziyaret etti.

 

TEBRİK ETTİLER

Grup Alzheimer Yaşam Evi’ne giderek gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kentteki ilk ve tek Alzheimer Yaşam Evi’nin faaliyetlerini ilgiyle dinleyen misafirler, sosyal belediyecilik anlamında yapılan çalışmayı çok beğendiler. Misafir belediyeler Alzheimer Evi ile ilgili de ayrı bir inceleme yapmak istediklerini belirterek, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i bu önemli çalışmaları için tebrik etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99