Flaş Kocaeli

Civelek Ziyaretlerine Tam Gaz Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Başiskele ilçe başkanı Tevfik Civelek, İyi Parti Başiskele ilçe teşkilatını ziyaret etti.

İyi Parti Başiskele ilçe başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar ve yönetimi ile bir araya gelen Civelek ve yönetimi, daha iyi bir Başiskele için istişarelerde bulundu.

 

Siyasette yaşanan kutuplaşma ve gerginliğe Başiskele’de müsaade etmeyeceklerini dile getiren Yeniden Refah Partisi Başiskele ilçe başkanı Tevfik Civelek, genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın siyasete getirdiği zerafetve hoşgörüyü Başiskele siyasetine hakim kılmak istiyoruz ifadelerini kullandı.

 

SEÇİMİN KİLİT PARTİSİ YENİDEN REFAH PARTİSİDİR

Genel başkanımızın belirleyeceği ittifakta yer alacağız ve milletimizin karşısına çıkacağız diyen Civelek, adil düzen prensiplerinin uygulanacağı ittifakta yer almak istediklerinin altını çizerken, milli görüş prensipleri milletimizin faydasınadır, milletimizin dertlerinin dermanıdır dedi.

 

Yapılacak herhangi bir erken seçime hem Başiskele’de hem de Türkiye genelinde hazır olduklarını belirten Civelek, anketlerde bizleri istedikleri kadar yok saymaya çalışsınlar onlarda biliyor ki bu seçimin kilit partisi Yeniden Refah Partisi olacaktır ifadelerini kullandı.

 

İyi Parti Başiskele ilçe başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar’a nazik evsahipliklerinden ötürü teşekkür eden Civelek, Rüzgar ve yönetimi ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99