Flaş Kocaeli

İyi Partili Turgut Karagöz ; Seçimde En Az 4 Milletvekilimiz Olacak

İyi Parti Kocaeli il yönetimin kurulu üyesi Turgut Karagöz, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Öziri’nin babasının vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Hüseyin Öziri

Haber
Hüseyin Öziri

Karagöz ziyarette ayrıca gündemi değerlendirdi, Karagöz vatandaşların İyi Partiye olan ilgisinden memnun olduklarını dile getirdi .

 

HEDEFİMİZ GENEL BAŞKANIMIZI BAŞBAKAN YAPMAK

Karagöz İyi parti kurucular kurulundayım, her kademede görev aldım. Bizim hedefimiz genel başkanımızı Başbakan yapmak, Genel başkanımızın bayan olması bizim için ekstra avantaj, halkın arasına rahat girebiliyor, bayanların kendisine karşı teveccühü daha fazla, halkı kucaklayabiliyor,buda bizi mutlu ediyor.

 

2022 SEÇİM OLACAK

Mevcut iktidarın ekonomide seçim hazırlığı hamleleri yapacağını söyleyen Karagöz, "Zamanlama olarak 2022 yılı sonbaharı, bu zamanlar seçim startını vermiş olacaklarını düşünüyorum" ifadesini kullandı

HEDEFİMİZ BİRİNCİ PARTİ OLMAK

Bizim önümüzdeki seçimlerde hedefimiz birinci parti olmak buda zor değil. Her programımıza katılımların yoğunluğu bizi mutlu ediyor. Bizim şu andaki oy oranımız yüzde 26 biz bu oranı seçime kadar en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

 

VATANDAŞ HİZMET VE HOŞGÖRÜ BEKLİYOR

Sokaktaki vatandaş  en alttan, en yukarıya kadar, bizlerden ülkemiz ve vatanımız için iyi şeyler yapmamızı bekliyor, kavga ve hakaret siyasetinden bıktı. Hizmet, hoşgörü ve saygı bekliyor.

 

NEGATİF TEPKİ ALMIYORUZ

Hükümetin ekonomideki başarısızlığı ekonominin daralması, verilen sözlerin yerine getirilmemesi halkın bize yönelmesine sebep oluyor, biz Türkiye’nin her yerini dolaşıyoruz hiç bir yerde negatif tepki almıyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde bir  çok sorunu çözeceğiz.

 

EYT BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ

EYT birinci önceliğimizdir, gelirdeki adaletsizliği çözeceğiz, bunu nasıl çözeceğiz diye sorarsanız, Türkiye’de çok müsriflik var gereksiz harcama var biz bunları kısacağız. Türkiye’nin bütçesi tüm Türkiye’ye yeter,  yeter ki vatandaşın parasını çarçur etmemek lazım.

 

İKTİDAR VEKİLLERİ HALKTAN KOPUK

İttifak  konusuna gelince, biz iktidara ittifak  kurarak çıkmayı hedef koymadık kendimize, tabii ki ittifakta birlikte olmakta fayda varsa genel başkanımızın kararına her zaman saygı duyarız.

Bizim Kocaeli milletvekilliğinde hedefimiz 4, daha üstüne de çıkabiliriz. Çünkü iktidar partisi milletvekilleri halkın arasına çıkmıyor, vatandaşla görüşmeye yüzleri yok, onlar vatandaşların ihtiyaçlarını değil, kendi ihtiyaçlarını gündeme getiriyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ali Koç - 25 Ekim 2021 22:17
Düşüncelerimizi dile getirdiği için, sayın il yönetim kurulu üyemiz Turgut Karagöze teşekkür ederiz.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99