Flaş Kocaeli

Gelecek Kocaeli, Perşembe Pazarında

Göreve geldiği günden bu yana farklı bir il başkanı profili çizen Serap Çakır, sokakları boş bırakmıyor. Bugünde Perşembe pazarında, pazarcı esnafı ve vatandaşları dinleyen Çakır, Perşembe pazarında karşılaştığı ilgi ile moral buldu. Çakır, bundan sonrada sık sık pazar ziyaretlerini yapacağını dile getirdi.

Gelecek Partisi İl Başkanı Serap Çakır,İzmit’in en büyük pazarlarından olan Perşembe pazarında esnaf ziyaretlerinde bulundu. Çakır, pazar esnafı ve alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

 

Gelecek Partisi İl Başkanı Serap Çakır sivil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor.  Çakır, başkan yardımcıları Fethi Özlü ve Süleyman Aydınlık, İzmit ilçe başkanı Ömer Uçar ile birlikte Perşembe Pazarında ziyaretlerde bulundu.Seçim dönemi olmamasına rağmen kendilerine ziyaretlerde bulunulmasından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve alış veriş yapan vatandaşlar adeta dert küpüydü.

 

Her konuşanın işsizlik, pahalılık ve yolsuzluklardan şikayet ettiği ziyaret turunda gördükleri ilgi Gelecek Partisi kurmaylarını fazlasıyla memnun etti. Çakır ise umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini belirterek, “Eninde sonunda sandık önünüze gelecek. Sandıktan kaçış yok. Mutfaktaki yangını söndürecek olanda,  adaletsizliği bitirecek olanda, EYT’yi çözecek olanda biziz. Çözüm önerilerimizi lütfen dinleyin, takip edin” diyerek ziyaretlerine devam etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99