BBP İl Başkanı Remzi Kaya'dan Kurban Bayramı Mesajı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BBP İl Başkanı Remzi Kaya'dan Kurban Bayramı Mesajı

Başta Kocaeli'li hemşerilerim ve büyük birlik ailesi olmak üzere bütün Türk islam dünyasının mübarek kurban bayramını kutluyor, küskünlük ve kırgınlıkları sona erdirmenize vesile olmasını diliyorum.

Malesef tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan Kovit 19 virusü sebebi ile son dört bayramımızı birbirimize sarılarak, büyüklerimizin ellerini öprmeyerek, kısıtlamalara uyarak geçirmek zorunda kaldık. 
Bu bayramda da başta sağlık çalışanlarımız ve diğer ilgili ve yetkililerimizin ve bizlerin emeklerinin heba olmaması için pandemi kurallarına uyarak, "maske, mesafe, hijyen" üçlüsünün yanına "aşı"lanmayı da koyarak bu salgınla başa çıkabiliriz. 
 
Ayrıca; bayramın 2. Günü saat 12:00 da il binamızda bayramlaşma programına tüm halkımız ile eski - yeni ayrımı olmaksızın tüm dava arkadaşlarımız ile gönüldaşlarımızı bayramlaşmaya  bekliyoruz.
Partimiz ve Alperen ocağımız yine bayramın 2.günü saat 14:00 da kent bayramlaşması a, saat 15:00 da ise genç kocaelililer derneğinin geleneksel bayramlaşmasına katılım sağlayacaktır. 
 
Ayrıca kurban kesecek arkadaşların kurbanlarını Rabbim kabul eylesin. Lütfen kurbanları ehline kestirecek hem kurbana hem kendinize eziyet etmeyin. Yolculuklarınızda muhakkak trafik kurallarına uyalım, sabırlı ve dikkatli olalım, bir saat geç gidelim önemli değil ama sağ salim gidelim.yolda, darda ve hasta olanlara Allah c.c yardım etsin.
 
Selam ve dua ile
Remzi KAYA
Büyük Birlik Partisi
Kocaeli İl başkanı

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99